gebe
  1. PEmBeLİ_PiSİ

PEmBeLİ_PiSİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Yine Aylardan Kasım

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında PEmBeLİ_PiSİ tarafından paylaşıldı.

Söylenen tüm sözler, yazılan bütün yazılar sana dair.

Yapılan bütün besteler senin için, dinlediğim bütün şarkılarda hep sen varsın. Ve bütün bu ağaçlar, bu deniz, bu rüzgar, bu yağmur senin için...

Bir teselli ver
    Kırılan gururuma
    Bir tebessüm et,
    Unutursun zamanla

Sana ait ya bütün yaşadığım güzellikler, bütün çirkinliklerse senin güzelliğinin onayı için. Bu koca evren, evrende her ne varsa senin için. Bu deniz kenarı, kayalara vuran dalgalar ve aşık olduğum yosun kokusunda bile hala sen varsın...

Yine dalmışım
    Aynada yüzüm ağlar
    Yine dalmışım
    Elimde fotoğraflar

Diğer tüm insanlar senin için nefes alıyorlar, sadece senin için kendilerine verilen rolleri oynuyorlar bu dünyada. Kırmızı ışıkta mendil satan çocuk da bıçağı bileyen amca da balkonda halı yıkayan teyze de ana kahramanı sen olan bir romandaki kahramanlar sadece.

Yine aylardan Kasım
    Sanki sende kaldı bir yarım
    Her nefesim her anım
    Sanadır Canım......

İstediklerine sahip olduğunda yüzünde oluşan gülümseme yaşama nedenim, olmadığında gözündeki yaş ise benim, akıyorum damla damla... Anlasana...

Yine aylardan Kasım
    Sanki sende kaldı bir yarım......

Bil ki hala her gece; ruhuma bıraktığın sızı ve bana o gülümseyerek bakan yüzünün hayaliyle beraberim...

Yine Aylardan Kasım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kasinti...

Kasinti...

sıkıntıdan kaşınma Vücudun herhangi bir yerinde ya da tamamında hissedilebilir. Böcek dolaşıyormuş hissi, hafif yanma ve batma gibi belirtilerle de ortaya çıkan, insanı çok rahatsız eden, toplum içinde zor duruma düşüren, sevimsiz ve sıkıntılı bir durumdur. Çok şiddetli olduğunda; uykusuzluğa,gerginliğe ve depresyona bile neden olabilir. Nedenleri: Ciltte döküntü yapan...
  2. Yine kan yine PKK :(

Yine kan yine PKK :(

Bingöl'ün Yedisu ilçesinde güvenlik güçleriyle teröristler arasında çıkan çatışmada 4 asker şehit oldu, 3 asker yaralandı. Çatışmada 2 terörist ölü ele geçirildi. Edinilen bilgiye göre, Yedisu İlçe Jandarma Karakolunun nöbetçi mevzilerine gece teröristlerce uzun namlulu silahlarla ateş açıldı. Saldırıda 4 asker şehit oldu, üç asker yaralandı.Güvenlik güçlerinin karşı ateş vermesiyle başlayan...
  3. aydan

aydan

arkadaşlar belki alakasız bi yere yazıyorum ama benimle dans edermsiindeki aydanın saç rengi çok hoşuma gidiyor bilgisi olan yazabilirmi bekliyorum lütfen :argue:
  4. ay

ay

geceleri ayı neden deha iyi görebiliyoruz
  5. 28 kasımda ki ay tutulması burçları nasıl etkileyecek

28 kasımda ki ay tutulması burçları nasıl etkileyecek

Biliyorsunuz 28 kasımda ay tutulması yaşanacak. Bu tutulma burçlarımızı nasıl etkileyebilir ?

Sayfayı Paylaş