gebe
  1. Angel_tears

Angel_tears Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

Yine Bir EYLÜL Akşamı...

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında Angel_tears tarafından paylaşıldı.

[​IMG] Yine bir eylül akşamında kalbimin tartısına düşmüştün, güruhunla beraber, diğer tarafına bir şey koyamadığım için kefesinin, galip gelmiştin yüreğime…
    Sen olmuştum senle dolmuştum tahammülsüzce,yüreğime yeni bir ritim tutturmuş, dudaklarıma ıslık dokundurmuştun, yüzüme de tuhaf bir tebessüm…

Bir mutluluktur kovalıyordu peşimden şu sıralar, bense bir martının kanadına kondurup yüreğimi, denizlere salıyordum, gözden kayboluncaya dek arkasından bakıyordum, gittiğinden emin olunca, arasına dönüyordum yetim bıraktığım hayatımın, sanırım mutluluktan kaçıyordum…

Her günbatımında sahile inip tekrar yüreğimi bekliyordum sözleşmişçesine, her akşam aynı saatte teslim alıyordum onu, sabahında firarisi olup uğruna yüreğimi yolcu ettiğim mutluluğa, akşamları garip bir telaşla, ürkek ama içten duygularımı da alıp avucuma, koşuyordum yeniden…

Ben duygularımın girift uçurumlarında sevmemeliydim seni, nedense bu şehrin gündüzleri benim uçurumlarım oluyordu hep.
    Akşamları düştün kalbime, akşamları düşürdün, şimdi bırak akşamları seveyim seni derin ve sessizce…

Yine Bir EYLÜL Akşamı... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Göktan - Eylül Akşamı

Göktan - Eylül Akşamı

Bu eylül akşamında O güzel deli gözlerini Görebilmek için canımı verirdim Nerdesin nerdesin Nerdesin nerde İçim dışım ızdırap Bir çıkış yolu bilmiyorum Bana dönmen için Canımı verirdim Nerdesin nerdesin Nerdesin nerde Her akşam fırtına kar yağmur Gezdiğimiz yerlerde Her akşam uğruna ağlıyorum Sen hiç bilmesen bile Ruhumdan ayrılığını koparıp Unutmak istiyorum seni Unutamıyorum
  2. Bülent Ortaçgil - Eylül Akşamı

Bülent Ortaçgil - Eylül Akşamı

hiçbir neden yokken, yada biz bilemzken tepemiz atmış... ve konuşmuşuzdur. onca neden varken ve tam sırası gelmişken hiçbirşey yapmamış ve susmuşuzdur. aynı anda aynı sessiz geceye doğru içim sıkılıyor demişizdir. aynı sabaha uyanırken kimbilir aynı düşü görmüşüzdür. olamaz mi? olabilir. onca yıl sen burada onca yıl ben burada yollarımız hiç kesişmemiş şu eylül akşamı dışında....
  3. Bu Akşam Yine Aklımdasın

Bu Akşam Yine Aklımdasın

Zaten hiç çıkmadın ki``Her işimde her düşümde sen varsın.`` Ağlayan bir çocukta seni gördüm bazen, Köşedeki sokak lambasının altında bekledim seni. Karanlıktan gelen ayak seslerinde duydum... Heyecanlandım. Senin gibi konuşan her seste, Aslında,aslında senin gibi olamaz hiç kimse..... Gecenin bir yarısı şirin uykuya dalmak ne güzel, Fakir fukara soframda bir bardak su içmek daha da güzel....
  4. Yine eylül esti tenimde

Yine eylül esti tenimde

Yine eylül esti tenimde sarısı yüzümde damlayan gözümde... Bakarsın kalmaz bile sancısı******************************************* *************************** demiştim. Bir varmış bir yokmuş oluruz Bak*********************************************** *********************** kaldı mı sızısı? Yüreğimizi dağladı demir halka Bak bomboş özgür ellerimiz Kalmadı değil mi izi?...
  5. Mehmet Günsür & TNK - Eylül Akşamı

Mehmet Günsür & TNK - Eylül Akşamı

tnk eylül akşamı indir tnk eylül akşamı sözleri olamaz mı olabilir mehmet günsür şarkı sözü mehmet günsür sözleri Eylül Akşamı Hiçbir neden yokken, ya da biz bilmezken Tepemiz atmış ve konuşmuşuzdur Onca neden varken ve tam sırası gelmişken Hiçbirşey yapmamış ve susmuşuzdur Aynı anda aynı sessiz geceye doğru Içim sıkılıyor demişizdir Aynı sabaha uyanırken kimbilir Aynı düşü görmüşüzdür...

Sayfayı Paylaş