gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Yine Bir Şehit

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

Batman’ın Sason İlçesi’ne 20 kilometre uzaklıktaki Karameşe Köyü yakınlarında arama tarama operasyonuna giden güvenlik güçlerine, önceki gün saat 22.00 sıralarında bir grup terörist tarafından ateş açıldı. Ağır yaralanan 10 aylık asker Jandarma er Fatih Tekdoğan, kaldırıldığı hastanede şehit oldu. Şehit er Fatih Tekdoğan’ın acı haberi, memleketi Mersin’in Huzurkent Beldesi’ndeki baba evine ateş düşürdü. Acı haberle gözyaşlarına boğulan 44 yaşındaki Abbas Tekdoğan, oğlu Fatih’in önceki akşam kendisini aramasından 4 saat sonra şehit olduğunu belirtirken, "Telefonda, ’Canım sıkılıyor baba, karakolda uzanıyorum’ dedi. Gece de jandarmalar oğlumun çatışmada şehit olduğu haberini verince inanamadım" dedi. Şehit annesi 43 yaşındaki Ayşe Tekdoğan ile halası Salime Tekdoğan, sinir krizleri geçirdi. Fatih Tekdoğan’ın 1 yıl önce evlendiği ve 4 aylık hamile olan eşi Sibel Tekdoğan ise acı haberi Elazığ’daki annesini ziyaretinde öğrendi. Şehit erin cenazesi bugün Tarsus’ta toprağa verilecek.

hurriyet

2. Vijdan

Vijdan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Yine Bir Şehit
    Şehidim mekanın cennet olsun inşallah.Allah ailesine bol sabırlar versin.

Yine Bir Şehit konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Japonlarin yine bir Icaati...

Japonlarin yine bir Icaati...

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Ben Bir Şehit Oğluyum

Ben Bir Şehit Oğluyum

Bir hainin kurşunu aldı babamı benden, Uyuyormuşum o gittiğinde sıcak yatağımda, bütün uyuyanlar gibi sessizce… Yüzünde garip bir mutluluk varmış, anamla vedalaşırken… Sanki düğüne gidiyor gibiydi dedi anam… Öp demiş çocuklarımı uyandıklarında, ben kıyamadım uyandırmaya hanım, sen öp… Anam öptü mü o gün beni bilmem ama, ben baban şehit olmuş dediklerinde, babamı son kez gören o anamın...
  3. Yine bir orman yangını

Yine bir orman yangını

Çavuşbaşı Belediye Başkanı durup dururken yangın çıkmayacağını belir terek, sabotaj ihtimalinin olduğunu söyledi.. İstanbul'un en önemli yeşil alanlarında Beykoz Çavuşbaşı Dermen Bayırı Ormanı'nda çıkan yangında 7 hektar kül oldu. İstanbulluların yüreğini ağzına getiren yangın, söndürme uçakları, itfaiye ekipleri ve köylülerin çabalarıyla 2 saatte kontrol altına alınabildi. Dün 11.30...
  4. Bingölde Terör Saldırısı Yine 2 Şehit

Bingölde Terör Saldırısı Yine 2 Şehit

Bingöl'de Jandarma Karakolu'na iftar vakti uzun namlulu silahlarla ateş açıldı. Çatışma sonrası acı haber tez geldi. Bingöl'ün Kıği ilçesindeki Tekbaş Jandarma Karakolu civarında saat 18.30 sıralarında askeri bir araca teröristlerce uzun namlulu silahlarla ateş açıldı. Saldırıda Ramazan Demirci (Kütahya) ve Eyüp Gürsoy (Trabzon) isimli askerler helikopterle Elazığ Askeri Hastanesi'ne...
  5. amasyadan bir şehit daha:(

amasyadan bir şehit daha:(

amasyada çatışma Hainler yine saldırdı, yüreğimiz dağlandı. 5 şehit verdik, bir helikopterimiz düştü. General ile 15 asker yaralandı. Şehitlerden Ferhat ERDİN ise Amasya'lı... Türkiye yine terör belası ile sarsılıyor. Bu kez kara haber Hakkari'den geldi. 5 asker şehit oldu, bir helikopter düştü. Olayda generalin bacağı kırıldı. Operasyona çıkan komando bölüğü akşam saatlerinde...

Sayfayı Paylaş