gebe
  1. RoCCo

RoCCo Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

yine biz delüü şekerr delüü mechul

Konu, 'Çöplük' kısmında RoCCo tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

Son düzenleme: 7 Ağustos 2009
  2. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48
    kız yine boy gösteriyoruz melekler mekanının delileri olaraktan:DBak pasi mery biz kıskanınca foto koyarız:DBu herkese uyarı olsun siz foto koyarsanız bizde koyarız kıskanıyorukk işte:seker:

Canım yaa ne güzel günler geçirdik.Fındıktan bir dönimm daha neler neler yapcaz nerelere gidip gezicez...okişşş kuzum..Sevcan benii çamlığaa götürr:D:D

Yavv güzeliz ama deliyizdee haaa:D:D

canım ardam canım sevcanım sizi çok seviyorum.......+ melekler mekanında ki herkesi:D

3. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0
    Allahım bu ne kıskançlık :seker: hemen resim koymuş iki delüü :D:D Şaka bi yana ikinizde süper çıkmışsınız resimlerde hele Arda o ayrı bir şeker maşallah Allah üçünüzüde nazarlardan korusun:) Şekerim bidaha diyorum tişortuna bayıldım :D:D

4. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113
    Yok kıskanın çatlayın daha çok resimler koyun ki bizimde içimiz gönlümüz açılsın:D

Hatta ortalığı daha çok kızıştırın kızlar hadi göreyim sizi yeahh:D

Bu dostlukların bozulmaması dileklerimle +rep:)

5. RoCCo

RoCCo Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    mechul bu daha baslangıc kuzum:D
    sen findıktan gel de :D:D
    ewtt bu bir uyarıdır:zuha::zuha:
    pasii ekmek arası balıgı ısmarla tshortu kap :seker:
    içindeki güzel kızımm basta hem:seker:
    ecos adminim ask olsun sen simdi bna catlamı diyosun:D:D

6. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113
    kıss aranızda buna benzer kıskanmalar olsunki bizde sizin koyacağınız resimlere bakıp içimiz gönlümüz açılacak :D

7. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Maşallah canım ikiniz de fısstık gibisiniz.İkiniz de çok ama çok güzelsiniz.Bi kere her şeyden önce yüreğiniz güzel zaten yüreğinizin güzelliği de yüzünüze yansımış.

Ben de yanınızda olmayı isterdim gerçekten ama girmezdim bu karelere çünkü resim bozulur ben girersem :uhu:

Kıskandım sizi ama berabersiniz diye değil ben evden çıkamıyorum hiç arkadaşım yok yakınımda diye :uhu::uhu:

8. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0
    Maaşallahhh maaşallahhhh İki tatlı güzel meleği görmek hoş oldu valla kıslar ama biliyormusunuz bilmem ama melekler bir araya gelince hem seviniyor mutlu oluyorum hemde kıskançlığımda çatlıyorum ohh ne güzel beraberler diyee:D gene hırsımdan çatladım iyimi :sinir:
    Fıstıklarım süpersiniz valla maaşallah Allah nazardan saklısın siz bana bakmayın ben aslında kıskanç ve fesat değilimdir sadece böyle buluşmalara bayılıyorum.Bu harika paylaşım için teşekkürler + rep şekerim seni kıtlarım yerim:D:D

9. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48
    Canlarım bildiğiniz gibi fındık kurdu olaraktan ve amelesi oalraktan fındığa başladık ve çok az girebiliyorum daha doğrusu vakit buldukça girebiliyorum siteye.Yorumlarınız için her birinize ayrı ayrı teşekkürler ediyor,saygı ve sevgilerimi en içten diliyorum.Gerçekten sizleri çok seviyorum iyi ki varsınız!Başta roccom,mavi,pasika,hayal,mislinay vs.hepinize çok teşekkürler.3 g ye bir geçim net hızlansın hepinize ayrı ayrı teşekkür edicem=)=)

NOT:Beni Özlemeyen Bitlensin:seker:

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 12 Ağustos 2013
  10. aSqimSin

aSqimSin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    çok tatlı çıkmışsınız yaaa :) ayrıca bi resimde sizi birbirinize acayip benzettim :) şekerler :kiss:

11. RoCCo

RoCCo Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    sagol asqimsin canım benim:kiss:
    su faceye de koydugum ilk foto dimi:D:D
    ewtt yaa burunlar bile benziyo:zuha:
    ama senin yanında cok sönük kalırız bizz melegim:))

12. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48
    sağoll tatlım benim o snein tatlılığın:) günlük hayatta da çok benzetiyiyorlar.Evde çervenin içinde şekoyla ikimizin bir resmi var her gelen bu kız kardeşin mi diye soruyor:piha:bende bozuntuya vermyiorum evet diyorum:D

13. RoCCo

RoCCo Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
yine biz delüü şekerr delüü mechul konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yine bizim Japonlar, duruslarina bakin resim cekerken :)

Yine bizim Japonlar, duruslarina bakin resim cekerken :)

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Yaşar - Bu Yaz Yine Bize Ayrılık Var

Yaşar - Bu Yaz Yine Bize Ayrılık Var

Benim sana bakışım son bakışım değil İnan bana gidişim son gidişim değil Kapıları bekle zilleri dinle Bir yaz sabahı sana Bir yaz sabahı yine Bir yaz sabahı sana yeniden Önümüzdeki güz gibi Demin sönen köz gibi Bu yaz yine bize aşkım ayrılık var Bir çiçeğin açışı sıcak bir yel hatırla Doğacaktır yeni gün umudunu yitirme Yarınları bekle yarim beni bekle Bir yaz sabahı sana yeniden Önümüzdeki...
  3. Yine bizim Temel ::))

Yine bizim Temel ::))

Temel Londra'da otelin birinin odasında kara kara düşünüyor. "Yahu" diyor "Ben aşağıda içki isterken Karadenizli olduğum anlaşılır mı acaba?" Geçiyor aynanın karşısına ve prova yapıyor. "Bana bir fiski… Yok böyle anlarlar. Bana bir raki. Yok yok..." diyor "Böyle de anlarlar." En sonunda buluyor ve "Bana bir bira… Tamam" diyor "Böyle...

Sayfayı Paylaş