gebe
  1. kördügüm

kördügüm Tatlı ve Çalışkan Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    0

Yine bizim Japonlar, duruslarina bakin resim cekerken :)

Konu, 'Çöplük' kısmında kördügüm tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113
    Ce: Yine bizim Japonlar, duruslarina bakin resim cekerken :)

:hhh:la bunların hepsi aynı fabrikanın ürünümü ne aynı durş aynı göz aynı kaş :hhh:

Yine bizim Japonlar, duruslarina bakin resim cekerken :) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Japonlarin yine bir Icaati...

Japonlarin yine bir Icaati...

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. japonlar kopya nasıl ceker

japonlar kopya nasıl ceker

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Yine bizim Temel ::))

Yine bizim Temel ::))

Temel Londra'da otelin birinin odasında kara kara düşünüyor. "Yahu" diyor "Ben aşağıda içki isterken Karadenizli olduğum anlaşılır mı acaba?" Geçiyor aynanın karşısına ve prova yapıyor. "Bana bir fiski… Yok böyle anlarlar. Bana bir raki. Yok yok..." diyor "Böyle de anlarlar." En sonunda buluyor ve "Bana bir bira… Tamam" diyor "Böyle...
  4. Bak ! Yine Aynı Senaryo ....

Bak ! Yine Aynı Senaryo ....

5. resim yüklemeyi başardım bakın

resim yüklemeyi başardım bakın

Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us

Sayfayı Paylaş