gebe
  1. magical

magical Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0

Yine bizim Temel ::))

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında magical tarafından paylaşıldı.

Temel Londra'da otelin birinin odasında kara kara düşünüyor. "Yahu" diyor "Ben aşağıda içki isterken Karadenizli olduğum anlaşılır mı acaba?"

Geçiyor aynanın karşısına ve prova yapıyor.

"Bana bir fiski… Yok böyle anlarlar. Bana bir raki. Yok yok..." diyor "Böyle de anlarlar."

En sonunda buluyor ve "Bana bir bira… Tamam" diyor "Böyle iyi. Anlamazlar." Ve aşağıya iniyor bara dirseklerini dayıyor ve sesleniyor:

"Barmen bana bir bira." Barmen Temeli biraz süzdükten sonra soruyor:

"Birader sen Karadenizli misin?" Temel:

"Uuuy, nasıl anladın?" diyor hayretle.

"Çünkü burası resepsiyon, bar karşıda.":yahoo:

2. Deniz_yıldızı

Deniz_yıldızı Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Yine bizim Temel ::))
    Temel işte, yapmış yine yapacağını:D

Yine bizim Temel ::)) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. temel

temel

bi gün temel yolda gidiyomuş eşi ve arkadaşlarıylayolda polis durdurmuş sayın sürücü trafik kuralların auyduğunuz için 500 ytl ödül kazandınız ne yapacaksınız bu parayı demiş temelde ehliyet alırım demiş gülerek eşi bizim temel içince hep böle sapıtır demiş arkadaki arkadaşı ben size demedimmi çalıntı arabayla yola çıkmayalım diye arkadan bagajdan ses gelir daha sınırı geçmedikmiiii:laugh:
  2. Yine bizim Japonlar, duruslarina bakin resim cekerken :)

Yine bizim Japonlar, duruslarina bakin resim cekerken :)

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Yaşar - Bu Yaz Yine Bize Ayrılık Var

Yaşar - Bu Yaz Yine Bize Ayrılık Var

Benim sana bakışım son bakışım değil İnan bana gidişim son gidişim değil Kapıları bekle zilleri dinle Bir yaz sabahı sana Bir yaz sabahı yine Bir yaz sabahı sana yeniden Önümüzdeki güz gibi Demin sönen köz gibi Bu yaz yine bize aşkım ayrılık var Bir çiçeğin açışı sıcak bir yel hatırla Doğacaktır yeni gün umudunu yitirme Yarınları bekle yarim beni bekle Bir yaz sabahı sana yeniden Önümüzdeki...
  4. yine temel

yine temel

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  5. yine biz delüü şekerr delüü mechul

yine biz delüü şekerr delüü mechul

Sayfayı Paylaş