gebe
  1. melek plus

melek plus Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    8

yine ıslanmış yanaklarım

Konu, 'Çöplük' kısmında melek plus tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

yine ıslanmış yanaklarım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. dantel yanak yastığı modeli

dantel yanak yastığı modeli

Islamda tesettür

islamiyette tesettür cilbab modelleri cilbab çeşitleri giyim cilbap modelleri Güçlünün güçsüzü ezdiği, kanun nizam diye hiçbir şeyin bilinmediği, çöl kanunu adı verilen kaba kuvvetin hüküm sürdüğü, insanların canavarlardan daha da ileri giderek kendi cinslerini parçaladığı bir zamanda, bundan tam 1400 küsur yıl önce, insanlığın yaratıcısı Allah (c.c) tarafından bir peygamber, bir kitap ve bir...
  3. Islandı Seccadem

Islandı Seccadem

Anlımı Secdeye Vurdum Agladım Bu Aciz Canımı Hakka Adadım Dünya Yalanımış ey gec anladım Islandı Seccadem Gözyaslarımla Dünya Yalanımış ey gec anladim Islandı Seccadem Gözyaslarımla Rukum Mevlayadır Secdem Mevlaya Artık Hevesim yok Fani Dünyaya Secdede Agladim Ben Doya Doya Islandı Seccadem Göz Yaslarimla Secde Agladım Ben Doya Doya Islandi Seccadem Gözyaslarimla Islandi Seccadem Gözyaslarimla...
  4. ıslama köfte :)

ıslama köfte :)

Işlama köfte tarifi istiyorum kızlr sizden ,acil lazım da :D

Sayfayı Paylaş