gebe
  1. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113

Yİne Kan Ağlıyoruz Yine Üzgünüz

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında ASİMELEK tarafından paylaşıldı.

şehit haberleri şehitlerimiz 12 şehit şehit sözleri hakkında bilgi için yazımıza buyrun melekler Sabaha hiçde mutlu uyanamadık. Dün Hakkariden gelen acı haberle yine yüreğimiz yandı, yine içimiz kan ağladı....
    daha 17 gün önce
    http://www.meleklermekani.com/guncel-haberler/195027-diyarbakir-da-13-sehit.html imizin acısını unutamamışken bir acı dahaaa.....

Haberimizin Detayı Şöle Sevgili Melekler;

Haberlerden ilki sabah saatlerinde geldi. PKK terör örgütünce döşenen mayınlar 1 askerimizi şehit etti. Ardından ise ikinci pusu haberi yüreklere ateş düşürdü. Patlama bölgesine sevk edilen birlikler ikinci pusunun hedefi haline geldi. Biri binbaşı 7 asker şehit düştü, 14 askerimiz ise yaralandı.

Ancak bölgeden gelen acı haberler dinmedi. Önce şehit olanlara 1 köy korucusu eklendi. Ardından da yaralı askerden 4'ünün daha yaşamını yitirdiği haberi geldi.

Bu haberle birlikte,Hakkari'nin Çukurca ilçesinde gerçekleştirilen saldırıda biri binbaşı 12 asker ve 1 korucu şehit oldu, 14 asker de yaralandı.

Dile kolay 12 şehit demek O anne, o baba, o eş, bacı, kardeş, evlat ne durumda kim bilir ki! Ateş düştüğü yeri yakmıyor mu her defasında...

Hangi el kıyabildi o gencecik evlada. kanlar içinde kaldı belki, belki bacağı,kolu, başı koptu belkibir kurşunla şehit edildi kim bilebilir ki....

Hangi yürek dayanır şehidin evindeki o feryatlaraaaa, hangi yürek dayanır o yetim kalan çocuklara, hangi yürek dayanır elleri kınalı o tazecik gelinlere, eşlere, nasıl dayanılır ki!

o hainlere içimden saymak sövmek geliyor,elime bir silah alıp hepsinin kafasına sıkmak kökünü temizlemek geliyor ama nafile....

Kalleşler sen bu bayrağın altında nefes alıyorsun ihanetin ne diye, bu ülkede yaşıyorsun bu anlamsız çırpınışın ne diye, neden kıyılıyor bu gencecik fidanlara...

off yazacak içimi dökecek o kadar çok şey var kii!

Sizden de yorumlarınızı bekliyorum melekler...

narçiçeğimm bunu beğendi.
  2. narçiçeğimm

narçiçeğimm Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    273
    Ödül Puanları:
    63
    Onlar canlarına karşılık cenneti kazandı onlara kıyanlar ise ebedi cehennemde sürünsünler inşallah rabbim ailelerine sabır versin bizleride onların şefaatlerine nail eylesin.

ASİMELEK bunu beğendi.
  3. jupiter

jupiter Forum Okuru

rabbim ailelerine sabir versin insallah..bu mübarek ramazan ayinda allahim onlarin sabirlarini artirsin...cok zor bir durum inanin cenazelerini kaldirmlarina bakamiyorum aglamaktan...vicdansizlar allah sizi islah eylesin...

Yİne Kan Ağlıyoruz Yine Üzgünüz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yine kan yine PKK :(

Yine kan yine PKK :(

Bingöl'ün Yedisu ilçesinde güvenlik güçleriyle teröristler arasında çıkan çatışmada 4 asker şehit oldu, 3 asker yaralandı. Çatışmada 2 terörist ölü ele geçirildi. Edinilen bilgiye göre, Yedisu İlçe Jandarma Karakolunun nöbetçi mevzilerine gece teröristlerce uzun namlulu silahlarla ateş açıldı. Saldırıda 4 asker şehit oldu, üç asker yaralandı.Güvenlik güçlerinin karşı ateş vermesiyle başlayan...
  2. çok üzgünüm yine şehittt

çok üzgünüm yine şehittt

offfff ya çok üzüldüm yine çatışma ve yine 1 şehit ve bir yaralı ne olucak böyle ya. yüksekova dağlıca bölgesinde olmuş çatışma . çokkkk üzüldüm şehidimize allahtan rahmet ailesinede baş sağlığı diliyorum.arkadaşlar hainnn dinsiz imansız bunlarrrr yazıklar olsun ya:türkiye::bayraks: 14 mart
  3. çok üzgünüm olmadı yine

çok üzgünüm olmadı yine

İLK AŞILAMAMDI 3 tane sağlıklı yumurtam oluştu yeterl, büyüklükte eşimden alınan sperm 118 milyon yıkandı 110 milyon bana enjekte edildi. ve 2 hafta yatarak geçirdim ne iş ne temizlk ne yemek herşeyim önüme geldi sırf bebek tutunsun die. ve bugün 14 ü gün test yaptık 0 çıktı kocqa bir sıfır çok ağladım hafif leke gelio söüklcem yarın heralde çook moralim bozuldu. sözün kısası herşey çok iyi...

Sayfayı Paylaş