Yine Kaynanam yine kaynanam hep kaynanam

K

Kayıtsız Üye

Forum Okuru
Yine Kaynanam yine kaynanam hep kaynanam
Ya ben bu kadını öldürsem acaba kaç yıldan başlar. Yahu altlı üstü oturuyoruz bu kadınla eşimle tartıştığım zanman yapmayın diyeceği yerde hep eşimden taraf. Yahu be kadın önce bi dinle bakim sonra konuş... Bıdıbıdıbıdıbıdı ömrümü tüketti ömrümü öldürecem ben bu kadını ne yapacam ben ya ha ne yapacam ? :S

Sayın misafirimiz,
Kendinizi rahatlatmak ve sizinle aynı durumda olan meleklerle görüş alış verişinde bulunmak için Kaynanam Nasıl Kudurdu adlı konumuzu ziyaret edebilir,BURAYI tıklayarak üye olup daha fazla paylaşımda bulunabilirsiniz.

Ya ben bu kadını öldürsem acaba kaç yıldan başlar. Yahu altlı üstü oturuyoruz bu kadınla eşimle tartıştığım zanman yapmayın diyeceği yerde hep eşimden taraf. Yahu be kadın önce bi dinle bakim sonra konuş... Bıdıbıdıbıdıbıdı ömrümü tüketti ömrümü öldürecem ben bu kadını ne yapacam ben ya ha ne yapacam ? :S

canım benim kaynanayla aynı bina değil aynı şehirde bile oturulmaz, eşini ne yap ne et taşınmaya ikna et canım, oturduğunuz ev kaynananın sa taşının ve kiraya verin, oradan aldığınız kirayla kendi evinizin kirasını verirsiniz, birşey değişmez, aman öldüreyim deme :)

Moderatör tarafında düzenlendi:
kimse için kimseyi öldürme...kocan olacak adam sen yokken azcık bi ayar çekmiş olsa ailesine gıklarını çıkartamazlar.benim kocam da ses çıkartmadığı için laf sokuyordu kayın ana...artık yanlızken ağzıma ne gelirse boşaltıp rahatlıyorum.yalancıktan göz yaşı döküyor.Daha önce babamla geçmişi var;)şu ana kadar sustum ama artık susmayı düşünmüyorum.allah nasıl bilip layık görüyorsa öyle yapsın onu....

Geri