gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Yine Kaynanam yine kaynanam hep kaynanam

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Ya ben bu kadını öldürsem acaba kaç yıldan başlar. Yahu altlı üstü oturuyoruz bu kadınla eşimle tartıştığım zanman yapmayın diyeceği yerde hep eşimden taraf. Yahu be kadın önce bi dinle bakim sonra konuş... Bıdıbıdıbıdıbıdı ömrümü tüketti ömrümü öldürecem ben bu kadını ne yapacam ben ya ha ne yapacam ? :S

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Sayın misafirimiz, Kendinizi rahatlatmak ve sizinle aynı durumda olan meleklerle görüş alış verişinde bulunmak için Kaynanam Nasıl Kudurdu adlı konumuzu ziyaret edebilir,BURAYI tıklayarak üye olup daha fazla paylaşımda bulunabilirsiniz.

3. berfu akyuz

berfu akyuz Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    8
    canım benim kaynanayla aynı bina değil aynı şehirde bile oturulmaz, eşini ne yap ne et taşınmaya ikna et canım, oturduğunuz ev kaynananın sa taşının ve kiraya verin, oradan aldığınız kirayla kendi evinizin kirasını verirsiniz, birşey değişmez, aman öldüreyim deme :)

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 13 Nisan 2014
  4. braweheart81

braweheart81 Forum Okuru

kimse için kimseyi öldürme...kocan olacak adam sen yokken azcık bi ayar çekmiş olsa ailesine gıklarını çıkartamazlar.benim kocam da ses çıkartmadığı için laf sokuyordu kayın ana...artık yanlızken ağzıma ne gelirse boşaltıp rahatlıyorum.yalancıktan göz yaşı döküyor.Daha önce babamla geçmişi var;)şu ana kadar sustum ama artık susmayı düşünmüyorum.allah nasıl bilip layık görüyorsa öyle yapsın onu....

Yine Kaynanam yine kaynanam hep kaynanam konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kaynananızı seviyormusunuz

kaynananızı seviyormusunuz

şahsen ben sevmiyorum.....
  2. İtalyan kaynanalar

İtalyan kaynanalar

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Kaynanasıyla birlikte oturanlar buraya

Kaynanasıyla birlikte oturanlar buraya

kaynanayla oturmak kaynanayla aynı evde oturmak beraber kaynana ile beraber geçinmenin yolları Kaynana denilen melek gibi kadınla berabermi oturuyorsunuz:D??O zaman gelin buraya anlatın stres atın.Aslında kaynana fanclup var ama kaynanasıyla birlikte oturanların sayısı daha çok diye biliyorum:DVe burda beraber durduğunuz kaynananıza istediğinizi söyleyin. Ben tam 9 ay birlikte durdum...
  4. kaynanaya bak.....

kaynanaya bak.....

Birgün gelin ve kaynana gezmekten eve dönerken sokakta ağlayan yaşlı bir adam görmüşler.Adamın yanına gidip, ne oldu amca neden ağlıyosun diye sormuşlar.adamda daha ne olsun karım öldü ama arkasından bir dua okuyan bile yok.çok yanlızım hiç kimsem yok.demiş bunun üzerine kayınvalide gelinine sevaptır kızım gelde adamcağızın evine gşidip dua okuyalım demiş.gelinde olurmu anne hiç akşama valla...
  5. Kaynanalarımız

Kaynanalarımız

Slm melekler bi koç gelinin kaynanasıyla anlaşamama sorunu vardır sizce neden gelinlerle kaynanalar anlaşamaz??

Sayfayı Paylaş