gebe
  1. kar_tanesi

kar_tanesi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0

Yine Seni Bekliyorum İyikilerimle...

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında kar_tanesi tarafından paylaşıldı.

[​IMG] Ahhh sevgilim,sevdiğim....
    Nasıl kıyabildin bize,ben koklamaya doyamazken,ikimizin yerine severken.Nasıl kapattın kalbini bana,göremiyorum artık o gözlerindeki sonsuz denizi...
    Söylee yetmedimi sana verdiğim sevgi,sevgi de ne demek istesen canımı bile verirdim senin için.Ama artık istesende vermemem çünkü;
    SEN GİTTİN BEN BİTTİM.

Artık o tanıdığın saf,korkak kız öldü.Yerine hırçın,asi,dünyaya kahreden bir kız doğdu.İçimdeki hasret alevleniyor rüzgarla gün be gün. Dönmeni istiyor ama bunun imkansızlığınıda biliyor.Ama yinede bir umut yeşeriyor her zaman bir gün diye...

Biliyormusun artık gündüzlerim gece oldu.Gecelerimde ise yıldızlar kayboldu.Sanki hepsi seninle parlıyordu bana, ama şimdi ise bir hiçten ibaret herşey...

Tıpkı benim sensiz bir hiç olduğum gibi..

Gözlerimi yeni bir güne değil artık sadece acılara açıyorum.Her yeni bir acıda daha da kahroluyor.Tekrar,tekrar ölüyorum. Ama yinede sabrediyorum belki bir gün diye..

Ey sevgilim yine seni bekliyorum tüm iyikilerimle....

2. * MuCiZé *

* MuCiZé * Forum Okuru

emeğine sağlık canım..

3. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0
    süper paylasim icin sagol canim

Yine Seni Bekliyorum İyikilerimle... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ♥ Tesellim Seni Bekliyor ♥

♥ Tesellim Seni Bekliyor ♥

Geriye dönüp bakıyorum, her şeyi uzun süre önce kaybettiğimi, içimi sızlatan, başımı iki yana sallatan, buz kestiren sözlerini, tutamadığım ellerini düşününce, bir şimşek çakıyorum içimde, yıldırımdan kaçıyorum, bir kanadın altına sığınıyorum. “Teselli”m seni bekliyorum. Çabamı neye harcadığımı bilmiyorum Tükenen o kadar şey var ki. Bugün kısa bir yürüyüşte şunları duydum “Sen...
  2. Teselli”m seni bekliyorum

Teselli”m seni bekliyorum

Geriye dönüp bakıyorum, her şeyi uzun süre önce kaybettiğimi, içimi sızlatan, başımı iki yana sallatan, buz kestiren sözlerini, tutamadığım ellerini düşününce, bir şimşek çakıyorum içimde, yıldırımdan kaçıyorum, bir kanadın altına sığınıyorum. “Teselli”m seni bekliyorum. Çabamı neye harcadığımı bilmiyorum Tükenen o kadar şey var ki. Bugün kısa bir yürüyüşte şunları duydum “Sen...
  3. Şimdi yine düşündüm SENİ

Şimdi yine düşündüm SENİ

. Gece saatin 3ü; Şimdiye kadar rüyalarımda olmalıyken, Sigaramın dumanına daldığım bir hayal oldun... BU GECE!!! Garip bir şekilde etrafa bakındım. SANKİ... Sanki dedim kendi kendime, Daha önce bu sahneyi görmüştüm. Yine aynı masa, Yine aynı sandalye, Yine aynı masamdaki bir bardak su... Neydi eksik olan SENCE!!! Keşke der ya hani insan; Paha biçilmez şeyler...
  4. Yine seni özledim BABA

Yine seni özledim BABA

yine seni özledim baba baba seni özledim yine aklım karıştı ölen babaya şiir Yine seni özledim.Yine aklım karıştı baba..Özlem aklı karıştırır mı? Bunu öğretmemiştin bana. Bugün benim doğum günüm.Şimdi sekiz yaşımdayım.büyüdüm erkek oldum ama hala anlamıyorum sen neden yoksun baba.Önlük bana çok yakıştı. Senin hep görmek istediğin gibi pırıl pırıl bir öğrenci oldum ama sen göremedin...

Sayfayı Paylaş