gebe
  1. zaga

zaga Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    18

yine temel

Konu, 'Çöplük' kısmında zaga tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: yine temel

:hhh::hhh::hhh::hhh::hhh::hhh:valla koptum ya..allahtan evde okudum ..kahkahadan yapıstım ..
    paylasım için saol

3. BöğüRTLen

BöğüRTLen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: yine temel

:hhh::hhh:ah bu temel
    teşekkürler...

yine temel konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Temelin Kücuklugü

Temelin Kücuklugü

Temelin Kücuklugü Bir temel okula giderken babasi otobüse binmesi için para vermis ve temel bu parayi otobuse vermeyip otobusun pesinden kosmus ..okuldan gelirkende. aynisini yapmis ve eve gelip sevinçli sevinçli baba demis ben bugun otobuse para vermemek için otobusun pesinden kosdum demis ay benim akaili oglum demis otobusun pesinden koscana ..taksinin pesinden kossaydin .? daha çok para...
  2. temel

temel

bi gün temel yolda gidiyomuş eşi ve arkadaşlarıylayolda polis durdurmuş sayın sürücü trafik kuralların auyduğunuz için 500 ytl ödül kazandınız ne yapacaksınız bu parayı demiş temelde ehliyet alırım demiş gülerek eşi bizim temel içince hep böle sapıtır demiş arkadaki arkadaşı ben size demedimmi çalıntı arabayla yola çıkmayalım diye arkadan bagajdan ses gelir daha sınırı geçmedikmiiii:laugh:
  3. temel fransızca

temel fransızca

fransizca ogrenmek fransizca ogrenmek istiyorum kolay istiyorum kolay ogreniyorum 12 décembre 2002 ne................................pas je n’ai rien fait d’intéressant je ne mange pas yemiyorum je ne mange rien hiçbir şey yemiyorum nesneler için ne.............................personne insanlar için je ne vois personne hiç kimseyi görmedim je ne bois plus artık içmiyorum je ne mange jamais...
  4. Temel niçin???

Temel niçin???

1 - Temel yere bir daire çizip bu dairenin içinde horon tepmeye baslamis. Niçin? Kendi çapinda eglenmek için. 2 - Temel sigarasini bir metre uzunlugundaki agizliga takip içiyormus. Niçin? Doktoru sigaradan uzak durmasini söyledigi için. 3 - Temel her gece yatmadan önce ayaklarina böcek ilaci içiyormus. Niçin? Ayaklarinda karincalanma oldugu için. 4 - Temel esinin yas gününde ne almis?...
  5. Yine bizim Temel ::))

Yine bizim Temel ::))

Temel Londra'da otelin birinin odasında kara kara düşünüyor. "Yahu" diyor "Ben aşağıda içki isterken Karadenizli olduğum anlaşılır mı acaba?" Geçiyor aynanın karşısına ve prova yapıyor. "Bana bir fiski… Yok böyle anlarlar. Bana bir raki. Yok yok..." diyor "Böyle de anlarlar." En sonunda buluyor ve "Bana bir bira… Tamam" diyor "Böyle...

Sayfayı Paylaş