gebe
  1. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    57
    Ödül Puanları:
    0

yine tülin'lendi avrupa vitrinleri

Konu, 'Magazin' kısmında PeLiNiM tarafından paylaşıldı.

Güzel manken Tülin Şahin 'in resmi pek çok Avrupa kentini süslüyor....
    KÜLTÜR Bakanlığı tarafından Türkiye’nin ‘Avrupa yüzü’ olması kararlaştırılan manken Tülin Şahin, pek çok Avrupa kentinde vitrinlerde. Almanya’nın en ünlü markalarından C&A’nın da yüzü olan Şahin’in fotoğrafları, 1500 merkezde vitrinleri süsledi. Şahin de bu konuda, “İşimi severek yapıyorum, karşılığını da alıyorum. Fotoğraflarımın dünyanın çeşitli yerlerinde sergilenmesi heyecan verici” dedi:deli:

2. orkide

orkide Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    38
    yakışırrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr :meçhul:

3. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38
    aman cok lazimdi :hhh:

tskler paylasim icin canim :)

4. perize

perize Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    aman sivaslı cindy.

yine tülin'lendi avrupa vitrinleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Avrupa Konseyi

Avrupa Konseyi

5 Mayıs 1949'da, Avrupalı 10 devletin katılımıyla kurulan bir birliktir. Bunlar: Belçika, İngiltere, Danimarka, Fransa, Hollanda, İrlanda, İsveç, İtalya, Lüksemburg ve Norveç'tir. Birliğin amacı, üye ülkelerin ortak mallarını ve ilkelerini korumak, yayma; iktisadi gelişimlerini sağlamak amacıyla, aralarında daha sıkı bir işbirliği oluşturmaktır. Konsey, esas olarak, üye ülkelerin hükümet...
  2. Avrupa

Avrupa

Rüyanızda Avrupa'yı gördüyseniz, başka ülkeye seyahat edecek ve orada maddi durumunuzu düzelteceksiniz.
  3. Avrupa Avrupa

Avrupa Avrupa

Ben bu diziye ba-yıl-dım! İpek Tuzcuoğlu zaten çok başarılı, her role de yakışıyor. bu dizideki rolü de çok güzel olmuş. pazar akşamlarını iple çekiyorum
  4. Avrupa Avrupa dizisinin duyarlılığı

Avrupa Avrupa dizisinin duyarlılığı

Dizi deprem nedeniyle bugünkü bölümünü yayınlamıyormuş. Büyük duyarlılık kutlarız.
  5. Yeniçağ’da Avrupa

Yeniçağ’da Avrupa

yeni çağda avrupa konu anlatımı,yeniçağda avrupa tarihi,yeniçağda avrupa özet,yeniçağda avrupa hakkında bilgiler Siyasal Nedenler Feodalitenin yıkılmasından sonra Avrupa’da güçlenen krallar, ticari alanda birbiriyle mücadeleye başladılar. Orta Avrupa ülkeleri arasında mücadeleler devam ederken, Batı Avrupa ülkeleri ise, mücadelelerini daha çok deniz aşırı alanlarda yoğunlaştırmışlardı....

Sayfayı Paylaş