gebe
  1. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0

Yine ve Yine Memleketim İnsanı

Konu, 'Çöplük' kısmında Bilge Gökçen tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: Yine ve Yine Memleketim İnsanı

ayy bilgecim çok güzel resimlerdi canım tebessümle baktım çok hoşuma gitti emeğine sağlık

Yine ve Yine Memleketim İnsanı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ve yine Karşımızdaaaaa

ve yine Karşımızdaaaaa

ekranların sevilen yüzü Pınar Altuğ epeyce dinlendi doğum izininden sonra tekrar karşımızda olacak...... PINAR ALTUĞ EKRANA DÖNÜYOR! GEÇTİĞİMİZ OCAK AYINDA BİR KIZ ÇOCUĞU DÜNYAYA GETİREN PINAR ALTUĞ 'BİR ŞARKISIN SEN' ADLI BİR ŞOV PROGRAMI SUNACAK... Altuğ önümüzdeki ay atv'de başlayacak programı hakkında şunları söyledi: 'İtalya'da ve Portekiz'de reyting rekorları kırmış bir şov....
  2. Ve Adı Yine Yalnızlık.. ~

Ve Adı Yine Yalnızlık.. ~

Duygu yüklü bir yazı sizlerle... Güne başladığım yerdeyim yine.. Ve Adı Yine Yalnızlık.. ~ Geceden çıkmıştım yola Üç beş kelime azığımdı ıssızlığından yürek çatlatan yalnızlık durağında.. Yolum uzundu.. Gece kadar.. Issız ve karanlık.. Yüküm ağırdı.. Yürek sandığında yıllar yılı toplaştırılmış bir dolu duygu yığınından elime ilk geçenleri atmıştım gündelik bavuluma.. Ve yorgundum.....

Sayfayı Paylaş