gebe
  1. cücük

cücük Forum Okuru

Yiyenim 3 Aylik ve Keppra (epilepsi ilaci) kullaniyor....

Konu, 'Bebeğimiz ve biz' kısmında cücük tarafından paylaşıldı.

Yiyenim dogdugundan beri günde asa yukari 10 kez titremesi oluyor. Aniden cogunlukla uykuya dalarken gelen bu titreme bebisi tas gibi sert ediyor. Bu titremeyle birlikte yiyenim morariyor. Ancak kucaga alarak ve konusarak sakinlestiriyoruz. Doktorlar bir tehsiz koyamadilar, simdilik Keppra ile tedavi görüyor. Bu konuda bilgisi olanlar bana yardimci olursa cok sevinirim.

Mesajlarinizi bekliyorum.

2. cücük

cücük Forum Okuru

meleköerim, yiyenim icin dualariniz eksik etmeyin... miniminacik hastanede kablolara bagli yasiyor... duaniza ihtiyacimiz var....

Yiyenim 3 Aylik ve Keppra (epilepsi ilaci) kullaniyor.... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. hastalarin sadece yarisi ilaclarini kullaniyor

hastalarin sadece yarisi ilaclarini kullaniyor

Hastaların sadece yarısı ilaçlarını kullanıyor Doktordan reçete alan kişilerin yalnızca yarısı, ilacını talimatlara uygun kullanıyor. Bunun en yaygın nedeni unutkanlık. Tedaviye uymamak, yaşam kalitesini düşürüyor. Hasta davranışlarıyla ilgili çalışmalar, doktordan reçete alan kişilerin, yalnızca yarısının ilacı talimatlara uygun olarak kullandığını göstermektedir. Tedavi planına uymamanın...
  2. epilepsi tanısı ve tedavisi

epilepsi tanısı ve tedavisi

epilepsi belirtileri bebeklerde sara belirtileri bebeklerde epilepsi nelerdir SARA (EPİLEPSİ) HASTALIĞI Vücudumuzu yöneten merkez beyindir. Bütün aktiviteleri beynimiz sayesinde yaparız. Dolayısıyla beyindeki hücreler arasında elektriksel bir bağlantı vardır. Merkezi sinir sistemi hücrelerinin beklenmedik, aniden elektriksel boşalması sonucu epilepsi ortaya çıkar. Bir kaç dakika sürer ve sonra...
  3. 7 aylik ve 20 kilo

7 aylik ve 20 kilo

7 aylık bebek kilosu kilolu bebekler yedi aylik bebek kilosu 7aylık yedi aylık Meleklerim cok sirin oldugunu itiraf etmeliyim :) Ama sirin oldugu kadarda, ciddi bir problemi var/olacak bu bebegin :uhu: Daha 7 aylikken , tam tamina 20 kilo agirliginda bu bebecik. Insallah en kisa zmnda rejim ile normale döner...
  4. Epilepsi ( sara ) Hastalığı ve Tedavisi

Epilepsi ( sara ) Hastalığı ve Tedavisi

sara, nedir, tedavisi, bitkisel tedavi, kimlerde görülür, epilepsi hakkında bilgiler için yazımıza buyrun. Halk arasında sara olarak bilinen Epilepsi hastalığı, beyin hücrelerinin kontrol edilemeyen, ani, aşırı ve anormal deşarjlarından dolayı ortaya çıkan, beyin yollarını tıkayan bir durumdur. Sara balgamdan veya sevdadan meydana gelir. Balgamın neden olduğu sara hastalığında,...
  5. epilepsi ve gebelik

epilepsi ve gebelik

ben epilepsi hastasıyım ve şu anda iki aylık hamileyim doktara daha gidemedim bu ay sonu gidicem ben keppra ilacı alıyorum bebeğim doğunca onu emzirebilirmiyim ilicın süte bir zararı olurmu.

Sayfayı Paylaş