gebe
  1. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0

YKB, yurtdışındaki iştirakini satıyor

Konu, 'Ekonomi-Finans-Borsa' kısmında Bilge Gökçen tarafından paylaşıldı.

Yapı ve Kredi Bankası (YKB), yurtdışı iştiraki Yapı Kredi Deutschland AG'nin, Avenue Europe Investments'e satışı için genel müdürlüğe yetki verdi. Yapı ve Kredi Bankası'ndan İstanbul Menkul Kıymetler Borsası'na gönderilen açıklamada, banka yönetim kurulunun toplantısında, hisselerinin yüzde 65.42'si bankaya, yüzde 34.58'i Yapı Kredi Holding BV'ye ait olan Yapı Kredi Bank (Deutschland) AG'nin, Avenue Europe Investments Lp'ye satışı için genel müdürlüğe yetki verildiği belirtildi.

Açıklamada şöyle denildi: "Alıcı ve satıcı arasında işleme konulacak olan alım-satım sözleşmesinde belirtilen koşullar çerçevesinde net varlıklar artı 250 bin euro (satış işleminin 31 Ekim 2007 tarihinden önce tamamlanması halinde net varlıklar artı 500 bin euro) karşılığında satılmasının ve gerekli işlemlerin yapılması için genel müdürlüğe yetki verilmesi kararlaştırıldı."

YKB, yurtdışındaki iştirakini satıyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Suça İştirak----Faillik

Suça İştirak----Faillik

suça iştirak türleri faillik nedir DÖRDÜNCÜ BÖLÜM Suça İştirak Faillik Madde 37 - (1) Suçun kanunî tanımında yer alan fiili birlikte gerçekleştiren kişilerden her biri, fail olarak sorumlu olur. (2) Suçun işlenmesinde bir başkasını araç olarak kullanan kişi de fail olarak sorumlu tutulur. Kusur yeteneği olmayanları suçun işlenmesinde araç olarak kullanan kişinin cezası, üçte birden yarısına...
  2. satıyorum

satıyorum

satıyorum bölümü bence çok karışmış... el işleri ve diğerleri diye ayrılsa daha kolay olmazmı acaba...hem satış yapan bizler için hemde alacak olan arkadaşlar için.. ilginiz için teşekkür ederim...sadece bir öneri... sevgilerimle...:)
  3. İştirak Nedir, Çeşitleri Nelerdir?

İştirak Nedir, Çeşitleri Nelerdir?

metin çeşitleri nelerdir iştirak nedir para çeşitleri nelerdir İştirak, bir şirketin başka bir şirkette sermayesinde ortaklığı söz konusu olması durumunda, sermayelerinde payları oldukları şirketlere denir. İştirak Çeşitleri Nelerdir? Yukarıdaki tanımdan hareketle iştirak çeşitlerini ikiye ayırabiliriz: ana şirketin, ortak olduğu şirkette %50'den fazla oy hakkına sahip ise ortak olunan...
  4. Papağan satıyorum

Papağan satıyorum

aranız da hayvan sever arkadaşlarım mutlaka vardır.benim bir jako timneh papağanım var konuşuyor cites belgelidir.bakamayacağımdan dolayı satmak zorundayım...fiat; 1.200 dür.sevgiler....
  5. Çıtçıtlarımı satıyorum

Çıtçıtlarımı satıyorum

Arkadaşlar çıtçıtlarım var sarı yarım ay iki tane tekli cok acil satmam gerekti 400tlye satıyorum almak isteyenler bana ulaşabilir mi

Sayfayı Paylaş