gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.218
    Ödül Puanları:
    113

Yogasana'lari Yaparken KullandiĞimiz Mantralar

Konu, 'yoga' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

mantralar Yaptığımız yoga çalışmalarında, evrene ve birbirimize iyi niyetlerimizi sunmak için ve yaptığımız çalışmalardan sadece kişisel değil, genel olarak tüm evrene fayda dilemek için her yaptığımız çalışmanın başında ve sonunda bir mantra okumaktayız. Aşağıda verdiğim mantralar, yogasana çalışmalarında (yani hafta içi akşamları yapılan çalışmalarda) kullanılmaktadır.
    Başlangıç Mantrası
    Om Sahanavavatu,
    Sahanou bhunaktu
    Saha viryam karavavahai
    Tejasvinavadhitamastu
    Ma vidvişavahai
    Om Şanti, Şanti, Şanti

(Evren) Hepimizi korusun,
    hepimizi beslesin.
    Birlikte büyük bir enerji ile çalışalım.
    Çalışmamız aydınlatıcı olsun ve meyve versin.
    Birbirimizden nefret etmeyelim.
    Om, huzur, huzur, huzur.

Bitiriş Mantrası
    Sarve bhavantu sukinah
    Sarve santu niramayah
    Sarve bhadrani paşyantu
    Ma kascit dukha bhagbhavet
    Om Şanti, Şanti, Şanti

Hepimiz mutlu olalım.
    Hepimiz hastalıklardan uzak olsun.
    Hepimiz uğurlu olan şeyleri görelim.
    Kimse acı çekmesin.
    Om huzur, huzur, huzur.

2. *GüMüŞ*

*GüMüŞ* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: Yogasana'lari Yaparken KullandiĞimiz Mantralar
    bu yoga hep ilginç gelir bana:)bilgiler için teşekkürler ecelin:)

Yogasana'lari Yaparken KullandiĞimiz Mantralar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ne yaparsınız?

Ne yaparsınız?

Telefonun çekmediği ve ıssız bi yolda kar yağmaya başlıyor. Zincir takmak üzere arabanızı durduruyorsunuz. Arka lastiklerden birini söküp 4 tane vidayı kenara koyuyorsunuz. Bir süre sonra her yeri kar kaplıyor ve vidaları nereye koyduğunuzu bulamıyorsunuz. Oysa lastiği tekrar takıp, acilen yola devam etmeniz gerekiyor. Ne Yaparsınız?
  2. Egzersiz yaparken

Egzersiz yaparken

Vücudunuzdaki yağlardan kurtulmak istiyorsanız diyetle birlikte egzersiz yapmanız gerektiğini artık hepiniz biliyorsunuz. Egzersiz aynı zamanda sağlıklı bir yaşamın da vazgeçilmez bir unsurudur. Bunun yanında egzersizin psikolojik yararları da vardır. Endişeli ve fiziksel yönden güçsüz hissetmediğinizde ruhsal durumunuz çok daha iyi bir seviyeye yükselir. Ayrıca, sanılanın aksine egzersiz...
  3. GÖrme ÖzÜrlÜlerİn KullandiĞi Özel AraÇ- GereÇler Nelerdİr ?

GÖrme ÖzÜrlÜlerİn KullandiĞi Özel AraÇ- GereÇler Nelerdİr ?

doktorların kullandığı aletler nelerdir görme engellilerin kullandığı araç gereçler görme engellilere uygun araç gereçler doktorların aletler ve Görme özürlüler günlük yaşamlarında, eğitimleri sırasında ve işyerlerinde özel olarak üretilmiş çeşitli araçlardan yararlanmaktadırlar. Örneğin, rakamları kabartma noktalarla gösterilen saatler, konuşan hesap makineleri, derece tansiyon, kan şekeri...
  4. peygamberimizin öğretimde kullandiği metotlar

peygamberimizin öğretimde kullandiği metotlar

insanları ve diğer canlıları sevmenin önemiyle ilgili peygamberimizin bir sözü insanları ve diğer canlıları sevmenin önemiyle ilgili peygamberimizin sözleri sözü bir sözünü yazınız Hz. Peygamberimizin öğretimde kullandığı en önemli metotlardan biri de soru sormaktır. Bunu bazen eğlence ve şaka yollu bazen de karşılaştırark yapardı... Soru sormak, kişiyi muhakeme yapmaya, olaylar arasında...
  5. Ne yaparım

Ne yaparım

Ben aldatıldım.Eşim olacak o adam işte çok önemli dosyalar falan var diyodu eve gelemiyecekmiş.Arkadaşıma giderken kızla gördüm böyle genö alımlı sarışın bi kız .Böyle minicik şort bide ip askılı bir badı giymiş o eşim olcak adama saarılşmışlar bide aradım o sırada nerdesin diy hala işteyim diyo.Eve gel dedim kavgs ettik üstüne dayak yedim.Boşanma davası acıcam dedim bıçk tuttu yaa.Burayada...

Sayfayı Paylaş