gebe
  1. 3harflimeyve

3harflimeyve Forum Okuru

yogaya başlamayı düşünenler

Konu, 'Diyet - Sağlıklı Beslenme' kısmında 3harflimeyve tarafından paylaşıldı.

Yönetimin Notu: Link vermek yasaktır..

edit by TİTAN

yogaya başlamayı düşünenler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yogaya Bakış

Yogaya Bakış

Günümüz şartlarında yoğun bir koşuşturmaca içinde yaşamlarımızı sürdürmeye çalışıyoruz. Ne yazık ki bilim ve teknolojideki ilerlemelerle, hayatımızı kolaylaştırabilmek adına, daha karmaşık olan, yalınlığını kaybetmiş ömürler yaşıyoruz. Yaşamlarımızın her cephesinde sürekli çarpışıyoruz. İlişkilerimiz, işlerimiz, ailelerimiz, isteklerimiz, beklentilerimiz, umutlarımız, hayallerimiz, içimiz,...
  2. ''Ben şişmanım''Diye düşünenler

''Ben şişmanım''Diye düşünenler

ben neden şişmanım şişman zayıf kavramı zayıf sisman Zayıfta olsanız kiloluda olsanız mutlaka kafanızda kocaman biri soru işareti olur:D(ACABA BEN ŞİŞMANMIYIM????)Çevrenizdeki kişilere sorasınız onlar size gayet iyi olduğunuzu söylerler.Ama bu bile sizi tatmin etmez kendimden biliyorum:D ''Bana ne derlerse desinler aynaya baktığımda gördüklerim beni anlatıyor'' diyorsunuzdur eminim:DAma...
  3. Hamilelik yogasının faydaları nelerdir?

Hamilelik yogasının faydaları nelerdir?

hamilelik yogası nedir,hamilelik yogası nasıl yapılır,hamilelik yogasının yararları,hamilelik yogası hakkında bilgiler Hamilelik yogası duruş, doğru nefes alma ve konsantrasyona dayanır ve hamilelik sürecinin bedensel ve ruhsal olarak en iyi şekilde geçmesini sağlar. Bebek bekleyen annenin sağlığını korumasına yardımcı olur. Huzurlu bir hamilelik ve normal doğum yoganın faydalarından...
  4. Yoganın vücuda faydaları nelerdir ?

Yoganın vücuda faydaları nelerdir ?

yoganın amacı,yoganın faydaları,yoga ne işe yarar,yoganın faydası nedir,yoga hakkında bilgiler Yoga hem fiziksel hem de psikolojik olarak faydalar sağlayan etkili bir egzersiz yöntemidir. Farklı uygulamalarıyla zihinde ve bedendeki etkileri değişen yoganın temel faydalarını sizler için araştırdık. Eğer yaşamınızın kontrolden çıktığını düşünüyorsanız ve kendinizi bir kaosun içindeymiş gibi...
  5. Piyano Çalmaya Başlamayı Düşünenler İçin Önemli Püf Noktalar

Piyano Çalmaya Başlamayı Düşünenler İçin Önemli Püf Noktalar

Piyano Çalmak İsteyenler İçin Püf Noktalar Piyano kursu İzmir yazımızda piyano çalanlar için faydalı olabilecek tavsiyelere yer verdik. Yazımızda daha iyi nasıl piyano çalarım? Piyano çalarken dikkat edilmesi gereken noktalar neler? Piyano çalanlara faydalı tavsiyeler vb. konular hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz. Gelelim faydalı olacak tavsiyelere; * Kollar piyanoya rahatça...

Sayfayı Paylaş