gebe
  1. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0

Yoğun Baskı Altındayım

Konu, 'Magazin' kısmında Bilge Gökçen tarafından paylaşıldı.

Shaman Dans Tiyatrosu'nun 'Buluşma' adlı oyununu Açıkhava'da izleyen Emre Kınay ve Emine Ün arasında çocuk tartışması yaşandığı ortaya çıktı! 3 yaşında Duru adlı bir kızları olan çift, ikinci çocuk için karar veremiyor. Emre Kınay'ın kendisine baskı yaptığını söyleyen Emine Ün "Yoğun baskı altındayım. Ona kalsa 4-5 çocuk istiyor ama vaktim yok. Ben artık çalışmak istiyorum" dedi. Evlendikten sonra mankenliğe veda eden Emine Ün yakında bir ev tekstili mağazası açmaya hazırlanıyor. Kaynak

Yoğun Baskı Altındayım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Baskı

Baskı

Rüyada baskı yapılırken görmek,İlmi alanda önemli bir başarıdır. Rüyada baskı yapılırken görmek,İlmi alanda önemli bir başarıdır.
  2. Hakan Altun - Ağlamak Yok Yüreğim

Hakan Altun - Ağlamak Yok Yüreğim

Bir anda bırakıp gitti Ardına bakmadan terketti Hain bir pusuda vurdu ikimizi Yanlızlığımıza hapsetti Bu gönül oyununu beceremedik seninle Bizi yıktı mahvetti Hain bir pusuda vurdu ikimizi Yanlızlığımıza hapsetti Bu gönül oyununu beceremedik seninle Bizi yaktı kahretti Ağlamak yok yüreğim Sızlamak yok yüreğim Ne acılar yaşadık biz seninle Haykırmak yok yüreğim Yalvarmak yok yüreğim Bu acıya...
  3. Hakan Altun Var Mısın Yok Musun Şarkı Sözü

Hakan Altun Var Mısın Yok Musun Şarkı Sözü

Hakan Altun Var Mısın Yok Musun Şarkı Sözü istiyorum sizden lütfen bana Hakan Altun Var Mısın Yok Musun Şarkı Sözlerini yazın.
  4. Hakan Altun Var mısın Yok musun Şarkısının Sözleri

Hakan Altun Var mısın Yok musun Şarkısının Sözleri

Hakan Altun Var Mısın Yok Musun Şarkı Sözü şarkı sözleri şarkısı sözü Pop-fantezi dünyasının sevilen ismi Hakan Altun'un seslendirdiği Var mısın Yok musun şarkısının sözlerini sizlerle paylaşıyoruz melekler :) Gün seninle başlarsa mutluluk Gün sen yoksan hem kabus hem buruk Bir oyunsa düşersin gözlerimden Aşkın gerçekse ölürüm dizlerinde Aşk dedikleri şey bu olsa...
  5. Ahmet Özhan ''Altınım Yok''  Dedi

Ahmet Özhan ''Altınım Yok'' Dedi

ahmet özhan haberleri ahmet özhan boşanıyor Sevgili melekler, Türk Sanat Müziğinin güçlü sesi Ahmet Özhan, bildiğinizi gibi geçtiğimiz günlerde eşine boşanma davası açmıştı. Ancak bu dava sessiz sedasız yürütülecek gibi görünmüyor. Ahmet Özhanın eşi Hatice Hanım ihanet iddialarının ardından şimdi de eşinin 41 kg altını olduğunu iddia etmiş. Haberin detayları, Ahmet Özhan haberleri......

Sayfayı Paylaş