gebe
  1. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0

Yoğurt kurusu

Konu, 'V-Y' kısmında Bilge Gökçen tarafından paylaşıldı.

Rüyada görülen yogurt kurusu riziktir.Bazi tabirciler yogurt kurusu az bir zahmetle elde edilen bir fiziktir, dediler. Yogurt kurusunun tiridi çok faydali bir ticarete isarettir

Yoğurt kurusu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yoğurt

Yoğurt

rüyada yayla çorbası görmek rüyada yoğurt çorbası görmek içmek yoğurtlu çorba ayran Taze ve yağı alınmamış yoğurt güzel ve hayırlı rızka, uzun ömre ve ahlak güzelliğine; Yağı alınmış ekşi yoğurt haram mala, bundan hoşlanan kimse için yararlı rızka; Yaz mevsimi ayran içmek ferahlık ve çabuk elde edilecek rızka ve sevindirici gelişmelere,, kışın içmek darlık ve sıkıntıya; Yoğurdun kurusu ve her...
  2. yoğurt

yoğurt

Yoğurt günlük olarak evde yapılır. l Süzülen süt ateşe konur. l Süt kabın içinde kabarınca, bir kaşıkla karıştırılarak 5 dakika daha ateşte tutulur. l Süt elimizin dayanabileceği sıcaklığa kadar ılındıktan sonra bir kaşık yoğurt sütün içine katılır. l Kabın üzeri örtülerek yaklaşık 6 saat oda sıcaklığında bekletilir. l Yoğurt bir gün buzdolabında bekletildikten sonra...
  3. Bes Kurusa Ask Sarkilari

Bes Kurusa Ask Sarkilari

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. Gün kurusu kaysının faydaları

Gün kurusu kaysının faydaları

gün kurusu gün kurusu kayısının faydaları faydaları kurusunun kayısı Güzel memleketim Malatyamın en meşhur meyvesidir kayısı faydalarını sizlerle paylaşmak istedim meleklerimm.. Organik günkurusu kayısı sarı kayısının aksine, kükürtleme işlemine tabi tutulmadan doğal olarak güneşte kurutulmuş kayısıdır. Günkurusu kayısının faydaları : Günkurusu kayısısı, içerdiği A, B3 (niasin-Vitamin B-3...
  5. Beypazarı kurusu

Beypazarı kurusu

beypazarı kurusu Beypazarı kurusu nasıldır, tarifi nedir hepsi burda arkadaşlar ben beypazarı kurusunu çok severim bilmem aranızda yiyen varmı ama dehşet güzel bir tad. Burda bulamıyorum ama abim ne zaman ankaraya gitse ondan istiyorumm:D işte size tarifini veriyorumm deneyinn harika bişeyy çaya batırıp yemek çok güzelll:D:D MALZEMELER 4 su bardağı un 2 tatlı kaşığı instant maya...

Sayfayı Paylaş