gebe
  1. BrAtZ

BrAtZ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

yogurtlu dondurma

Konu, 'Tatlılar' kısmında BrAtZ tarafından paylaşıldı.

yoğurtlu dondurma yoğurtlu dondurma tarifi dondurma yapmanin en kolay yolunu bu yaz kesfettim...
    bunun icin önce aromaya ihtiyac var...cok kolay temin edebilrsiniz..burada marka yazmak istemiyrum ancak marketlerde cocuklar icin ,sütün icine katilan toz icecekler var ,cilekli ve çikolatalisi var sadece...

yogurdun iyice cirpin krema gibi olunca icine yeteri kadar bu aromali tozdan istediginiz kadar koyun..biraz toz seker ve tatli kasigi

evimde 10 lu plastik bardaklardan vardi..hemen bu karisimi icine döktüm...ortasinada tatlikasigini yerlestirdim..

donunca bardagi kesip cikarttim...hem bu bardakta dondurmak cok güzel cikartmasi acayip kolay oluyo...

oglum bayildi...birazda fazlaca koymusum bardaga...doya doya yedi..

sizde deneyin cok ekonomik ve lezzetli :D

yogurtlu dondurma konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Dondurma

Dondurma

Rüyada dondurmak görmek ev hayatındaki mutluluğun kaybına ve bu olayların sizi çok üzeceğine yorulur. Dondurma yemek başarının işaretidir. Dondurmanın erimesi hayalleriniz gerçekleşmeyecek anlamındadır. Rüyada dondurma yemek, başarının işaretidir. Dondurmanın eridiğini gördüyseniz, hayallerinizi gerçekleştiremeyeceğiniz anlamına gelir.Neşe, ağız tadı, kısmettir.Rüyada dondurma yediginizi...
  2. yogurtlu semizotu salatası

yogurtlu semizotu salatası

semiz otu yıkanır yaprakları ayrılır bir kaseye koyulur üstüne döğülmiş sarımsak ve zeytinyagı tuz koyup beklenir 5 dk sonra kese yogurdu bir kapta cırpılır içine dökülür afiyetle yenirrrrrrrrrrrrrrrrrrrr:Dancing_furious:
  3. yogurtlu sogan

yogurtlu sogan

malzemeler : 1bag taze sogan dereotu yogurt tuz z.yagi pul biber Tarifin Hazırlanışı taze soganlar guzelce yikanip dogranir uzerine yogurt eklenir kivami arzunuza gore ayarlayin yogurdu bolda koyabilirsiniz tuz dereotu eklenip tabaga alinir uzerine sizma z.yagi ve pul biberle suslenir dilerseniz suzme yogurtta kullanabilirsiniz..Afiyet olsun
  4. Dondurma Ama Sabundan Dondurma

Dondurma Ama Sabundan Dondurma

Sabundan dondurma mı olurmuş demeyin :D aşşağıya bakın çok da güzel dondurma oluyor :D
  5. Dondurmam Gaymaaaakkk

Dondurmam Gaymaaaakkk

Dondurma Tarifleri Dondurma tarifi Dondurma Tarifi Resimli Bu resimler güzel fikirler verebilir belki sizlere.Sicaklar geliyo dondurma gibi ferahlatan süper tadi olan baska bisey yok bence.Hele birde böyle süslenirse oooo yemede yaninda yat. Ama ben yatamam dayanamam yerim hahaha

Sayfayı Paylaş