gebe
  1. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113

Yok Artık! Meftayı Hala Gömmemişler

Konu, 'İtirazım Var Asabiyim Ben' kısmında ßeLeN tarafından paylaşıldı.

perez, vefat etti, ölümü hakkında, nereye gömülecek, morgda saklanıyor haberleri burada
    Artık ne diyeceğimi bilemiyorum. Bu kadar düşüncesizlik olmaz yahu. Merhum tamı tamına 5 ay önce vefat etmiş ve hala gömecekler adamı . Alalala nasıl iştir bu arkadaşlarım nasıl bir meseledir bu . Gerekçeleri ne biliyormusunuz sanki çok öenmlimiş gibi neymiş efendim nereye gömceklerine karar verememişler.. Allahım ya..Herşeyin bir yolu yordamı var ne yapmaya çalışıyorlar anlamadım..

Perez 5 aydır gömülemiyor

Venezüella’nın eski Devlet Başkanı Carlos Andres Perez’in cesedi, eşi ve sevgilisi nerede gömüleceği konusunda anlaşamadıkları için yaklaşık 5 aydır Miami’de bir morgda saklanıyor

Geçtiğimiz yıl Aralık ayında geçirdiği kalp krizi sonrasında hayatını kaybeden Perez’in eşi Blanca Maria Rodriguez cesedin Venezüella’ya, yaşamının son 10 yılını Florida’da birlikte geçirdiği sevgilisi Cecilia Matos ise ABD’ye defnedilmesini istiyor.

2. RefRa

RefRa Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    378
    Ödül Puanları:
    83
    Allah akıl fikir versin bunlara nereye gömülücek tartışması için 5 ay bekletilir mi hiç cenaza yaa... Millet şaşırmış.

Rabbim akıl deryalarından çıkarmasın...

ßeLeN bunu beğendi.
Yok Artık! Meftayı Hala Gömmemişler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Deniz Arcak - Yok Artık

Deniz Arcak - Yok Artık

Her sevginin sonunda göz yaşımı olacak Ayrılığın ateşi hepmi beni yakacak Tükendim sevdanın uçurumlarında Sarıldım sevgi diye boşluklara Yok artık sevmek yok artık sevişmek Çılgınca bağlanıp acı çekmek Yok artık sevmek yok artık sevişmek Çılgınca bağlanıp acı çekmek
  2. Annem Yok Artık..........

Annem Yok Artık..........

annem yok artık annemi sevmiyorum babam yok artık annem artik şiiri Annem yok artık. Beni düşünen kalbi yok. Bitti. Umutsuz olmak istemiyorum. Umutsuzluğun bir çıkar yol olmadığını biliyorum. Annem yok artık, yeryüzü çok gördü onu, kalabalığın arasında kuş gibi çırpınan varlığını çok gördü. dalgın yüreğini çok gördü, bizim için çarpan, kaygılarla dolu yüreğini. Annem yok artık. Bu kesin....
  3. Artık Kalbim Yok

Artık Kalbim Yok

Kalbim yok
  4. Yok artık!!!

Yok artık!!!

Yok artık dedirtecek bir olayı sizlerle paylaşmak istiyorum hanımlar Garip olayın yer aldığı yer japonya da bir hapishane ve içeri giren mahkumların bile dışarı çıkmak istemiyecek türden bir hapishane sebebine gelince sizde şimdi resimlere baktığınızda hak verecek aynı benim gibi yok artık!!! diyeceksiniz:)
  5. Eski halinden eser yok

Eski halinden eser yok

Alacakaranlık film sersinin yakışıklı yıldızı Robert Pattinson'ın son görüntüleri şoke etti Oyunculuk kariyerinde Alacakaranlık - Twilight serisinde canlandırdığı yakışıklı ve karizmatik Edward Cullen karakteri ile tanınan Robert Pattinson'ın eski halinden eser kalmadı. Amerikan basınından Celebuzz sitesinde yayınlanan fotoğraflarda aktörün pek de çekici göründüğü söylenemez. The Rover -...

Sayfayı Paylaş