gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.223
    Ödül Puanları:
    113

Yok artık!!!

Konu, 'Karışık İlginç ve Garip Resimler' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Yok artık dedirtecek bir olayı sizlerle paylaşmak istiyorum hanımlar Garip olayın yer aldığı yer japonya da bir hapishane ve içeri giren mahkumların bile dışarı çıkmak istemiyecek türden bir hapishane sebebine gelince sizde şimdi resimlere baktığınızda hak verecek aynı benim gibi yok artık!!! diyeceksiniz:)

[​IMG][​IMG][​IMG]

2. eyvallah_21

eyvallah_21 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
Yok artık!!! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Deniz Arcak - Yok Artık

Deniz Arcak - Yok Artık

Her sevginin sonunda göz yaşımı olacak Ayrılığın ateşi hepmi beni yakacak Tükendim sevdanın uçurumlarında Sarıldım sevgi diye boşluklara Yok artık sevmek yok artık sevişmek Çılgınca bağlanıp acı çekmek Yok artık sevmek yok artık sevişmek Çılgınca bağlanıp acı çekmek
  2. Annem Yok Artık..........

Annem Yok Artık..........

annem yok artık annemi sevmiyorum babam yok artık annem artik şiiri Annem yok artık. Beni düşünen kalbi yok. Bitti. Umutsuz olmak istemiyorum. Umutsuzluğun bir çıkar yol olmadığını biliyorum. Annem yok artık, yeryüzü çok gördü onu, kalabalığın arasında kuş gibi çırpınan varlığını çok gördü. dalgın yüreğini çok gördü, bizim için çarpan, kaygılarla dolu yüreğini. Annem yok artık. Bu kesin....
  3. || Eski Mektuplar Yok Artık! ||

|| Eski Mektuplar Yok Artık! ||

Eskiden posta kutularına gelen mektuplar vardı. İçtenlikle el yazısıyla yazılmış mektuplar. Gideceği yerin uzaklığına göre değişiyordu ulaşma vakitleri. Postacı gelirken heycanlanırdı onu görenler gözler. Acaba selam var mı uzaktan gelen? Yada uzun zamandan beri hatırını soramadım dostlarımın diye hayıflanan. Bir kağıt bir kalem bir de zarf ve zarfın arkasına yapıştırılması gereken bir...
  4. Sen Yoksun artık

Sen Yoksun artık

Ama Beni KahreDen Beni YoK eDen BeNi BiN PişMaN eDEn TeK ŞeY BiR AŞK YaRatMıŞ TeK BaşıNa YaŞaMışıM. SeN ZateN YoKmuŞunKi SeniN NeYinE YaNaYıM… Son Bahar Akşamı Gittin pervasız Zamansız Dönüp Bakmadın Giderken Ardına Bulutlar Ağladı Yağmur Ağladı Giderken Testini Doldurmuşcasına Sevda Zincirlerinden Kurtulmuşcasına Bakmadın Yüreğimin Sancısına KalbimAğladı Özüm Ağladı Ben ağladım.....
  5. özlüyorum ama yoksun artık

özlüyorum ama yoksun artık

ÖZLüYoRuM SeNi...aMa...YoKSuN ArTıK... Yoksun iste, öLümüne özlemini çekiyorum simdi. Gittin, hayatimdan düsLerimi, aniLarımi sarsarak ve tekmeLeyerek kaLbimin kapiLarini ardina kadar... BiLki yagan yagmura, açan günese aLdirmiıyorum artik.... GünLerin tadi yok, suLar da akmiyor. Göçüp gitti uzak diyarLara sevgi kusLarim... YagmurLa da konusmuyorum artik, derdimi de anLatmiyorum nehirLere....

Sayfayı Paylaş