gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

yok böyle bir ayna:))

Konu, 'Çöplük' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

yok böyle bir ayna:)) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. yok böyle bir resim!

yok böyle bir resim!

AŞAĞIDAKİ RESME İYİ BAKIN...BU RESİM ÖYLE BİR RESİMKİ ATAMIZIN NAAŞI ANITKABİRE GİDERKEN BİR ARA SOKAK TA SADECE 5 SANİYE LİĞİNE ATAMIZIN NAAŞINA SON BİR SAYGI VAZİFESİ OLARAK TOPLANAN BU KALABALIK HALKIMIZ DEĞİLDE KİMDİR..AYRICA PENCERELERE DİKKAT EDİN HER YER İNSANLA DOLU.AYRICA BU KALABALIĞA NAAŞIN BAŞINDAKİ 3 ASKER ÇOK ŞAŞIRMIŞ OLACAKKİ BAKIN NASILDA ŞAŞKINLIKLA İNSANLARA BAKIYOLAR...BU...
  2. Yok Böyle Bir Olay

Yok Böyle Bir Olay

"Seks" Gerçeği Şoke Etti Kız arkadaşıyla sadece ışıkları söndürdükleri zaman seks yapan adamın foyası 2 ay sonra ortaya çıktı. Almanya’da Manfred Schub adlı bir genç kız arkadaşı ne zaman seks yapmak istese ışıkları kapatmalarını istiyordu. 2 ay sonra seviştikleri sırada ışıkları yakan kız karşısında sevgilisi yerine bir başkasının olduğunu görünce neye uğradığını şaşırdı....
  3. Yok böyle bir güzellik

Yok böyle bir güzellik

Yerim ben bunu yaa :D:D Gerçekten yok böyle bir güzellik :) Allah sitemizdeki hamişlere ve tüm bebiş sahibi olmak isteyenlere böyle bir melek nasip etsin :)
  4. Yok Böyle Bir Sorumsuzluk......

Yok Böyle Bir Sorumsuzluk......

İnsanlar bir evlat sahibi olmanın özlemiyle yanıp tutuşurken olan kişilerden bazılarının evlatlarına karşı ne kadar sorumsuzca ve onların hayatlarını hiçe sayarcasına yaptıkları hareketleri inanın üzülürek gözler önüne seriyorum.Fazlada birşey yazmak istemiyorum dilimin ayarı yoktur sinirlendiğimde sadece yuhhh diyorum...

Sayfayı Paylaş