gebe
  1. tesadüf

tesadüf Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.943
    Ödül Puanları:
    0

Yok böyle bir mimari meleklerim süperr

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında tesadüf tarafından paylaşıldı.

Havuzlu ev dekorasyonu İlginç mimari yapılar

Aman Allah'ım bu nasıl bir mimari örneğidir, bu nasıl bir zekadır. Çok güzel olmuş bayıldım. Hayalimdeki apartman dairesi bundan sonra burası. Tabi inşallah o zemin o kadar suyu taşıyacak kadar dayanıklıdır. Yoksa havada yüzmek zorunda kalabiliriz. Birde kışın nasıl bir çözüm bulunuyor acaba ısıtması mı var:) Havuzu çok seven bir insan olarak bu tam benlik olmuş. Gerçi deniz ve havuz suyunun saçlara kötü etkisi var diyorlar. Buyrun meleklerim havuzlu ev örneği;

SadmiN bunu beğendi.
Yok böyle bir mimari meleklerim süperr konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yok Böyle Bir Olay

Yok Böyle Bir Olay

"Seks" Gerçeği Şoke Etti Kız arkadaşıyla sadece ışıkları söndürdükleri zaman seks yapan adamın foyası 2 ay sonra ortaya çıktı. Almanya’da Manfred Schub adlı bir genç kız arkadaşı ne zaman seks yapmak istese ışıkları kapatmalarını istiyordu. 2 ay sonra seviştikleri sırada ışıkları yakan kız karşısında sevgilisi yerine bir başkasının olduğunu görünce neye uğradığını şaşırdı....
  2. yok böyle bir manzara melekler

yok böyle bir manzara melekler

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Yok böyle bir güzellik

Yok böyle bir güzellik

Yerim ben bunu yaa :D:D Gerçekten yok böyle bir güzellik :) Allah sitemizdeki hamişlere ve tüm bebiş sahibi olmak isteyenlere böyle bir melek nasip etsin :)
  4. Yok Böyle Bir Sorumsuzluk......

Yok Böyle Bir Sorumsuzluk......

İnsanlar bir evlat sahibi olmanın özlemiyle yanıp tutuşurken olan kişilerden bazılarının evlatlarına karşı ne kadar sorumsuzca ve onların hayatlarını hiçe sayarcasına yaptıkları hareketleri inanın üzülürek gözler önüne seriyorum.Fazlada birşey yazmak istemiyorum dilimin ayarı yoktur sinirlendiğimde sadece yuhhh diyorum...

Sayfayı Paylaş