gebe
  1. KeLeBeK's

KeLeBeK's Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    186
    Ödül Puanları:
    63

Yok Böyle Dans'a Ara Verildi!

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında KeLeBeK's tarafından paylaşıldı.

Yapımcılığını Acun Ilıca'nın üstlendiği yarışma Yok Böyle Dans,Defne Joy Foster'in ölümü nedeniyle 1 hafta ara verildi.Aynı zamanda Yetenik Sizsiniz Türkiye yarışmasınında bu hafta yayınlanmayacağını duyuran Acun Ilıcalı,Defen JoY Foster'ın ölümü nedeniyle duyduğu acıyı şu sözleriyle dile getirdi; [​IMG]

"Sevgili arkadaşım Defne Joy'u kaybetmenin derin üzüntüsü içindeyim. Yok Böyle Dans'ta beraber olduğumuz süre boyunca bana hep destek olmuş böylesine iyi niyetli bir insanın bu kadar genç bir yaşta aramızdan ayrılması bana ve bütün Acunmedya ailesine büyük bir acı verdi. Defne'ye Allah'tan rahmet, kederli ailesine baş sağlığı diliyorum. Takdir edersiniz ki böyle bir acı yaşarken hafta sonu hiçbir şekilde program yayını yapmamız söz konusu bile olamaz. Bu hafta sonu Yok Böyle Dans ve Yetenek Sizsiniz Türkiye yayınları olmayacaktır."

2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113
    Acun Ilıcalı'nın yerinde olsam Defne'nin ölümünden sonra onun adını ölümsüzleştirmek ve onun adına birşeyler yapmak için mutlaka bir takım girişimlerde bulunurdum.Defne o kupayı çok istiyordu ama kendisinden daha çok yetenekli kişilerin olduğunu da biliyordu... Benim gönlümde hastalığını hiç kimseye belli etmeden haftalardır yarışan Defne kupayı hak etti..Gönlümün birincisi sensin Defne:)

KeLeBeK's, elif_ecrin ve juju bunu beğendi.
  3. juju

juju Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    223
    Ödül Puanları:
    0
    sana katılıyorum mavi bencede birinci defne hiç bir kere bile söylemedi konusunu bile açmadı

4. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    bencede ara verilmesi iyi olmuş...

5. elif_ecrin

elif_ecrin Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    116
    Ödül Puanları:
    0
    bencede defne çok güzel dans ediyordu hemde neşe saçıyordu offf defne offff ....

6. hüzün meleği 26

hüzün meleği 26 Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    77
    Ödül Puanları:
    48
    ben en çok bebeciğine üzüldüm içim acıdı şimdi o bebek ne yapıcak

Yok Böyle Dans'a Ara Verildi! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. yok böyle bi espri

yok böyle bi espri

kuzum samimiyette olsa bu şekilde bi düşünce söylenmemeliydi diye düşünüyorum haksızmıyım melekler ne dersiniz?........ HALUK'LA YATAK SAHNESİ İSTİYORUM! ÜNLÜLERİN MAKYÖZÜ OLARAK TANINAN VE SÖYLEDİĞİ BALKAN TÜRKÜLERİ İLE BEĞENİ TOPLAYAN SUZAN KARDEŞ 47'NCİ YAŞINI SAHNE ALDIĞI BİR MEKANDA KUTLADI... Suzan Kardeş'i doğum gününde Nurcan Eren, Demet Akbağ ve eşi Zafer Çika, Haluk Bilginer ile...
  2. Yok artık!!!

Yok artık!!!

Yok artık dedirtecek bir olayı sizlerle paylaşmak istiyorum hanımlar Garip olayın yer aldığı yer japonya da bir hapishane ve içeri giren mahkumların bile dışarı çıkmak istemiyecek türden bir hapishane sebebine gelince sizde şimdi resimlere baktığınızda hak verecek aynı benim gibi yok artık!!! diyeceksiniz:)
  3. Muhteşem Yüzyıl Dizisine Ara Verildi

Muhteşem Yüzyıl Dizisine Ara Verildi

muhteşem yüzyıl çekim mekanları muhteşem yüzyıl ara Daha yayına girmeden tepkiler alan Muhteşem Yüzyıl dizisinde Muhteşem Kanuni'yi canlandıran Halit Ergenç'e protetsto edenlerin ahı tuttu galiba... Halit Ergenç, "Muhteşem Yüzyıl"ın çekimleri sırasında ayak bileğini kırdı. Henüz yayına girmeden tartışma konusu olan dizide Kanuni Sultan Süleyman'ı canlandıran Halit Ergenç, Okan...
  4. Yok Böyle Bir Sorumsuzluk......

Yok Böyle Bir Sorumsuzluk......

İnsanlar bir evlat sahibi olmanın özlemiyle yanıp tutuşurken olan kişilerden bazılarının evlatlarına karşı ne kadar sorumsuzca ve onların hayatlarını hiçe sayarcasına yaptıkları hareketleri inanın üzülürek gözler önüne seriyorum.Fazlada birşey yazmak istemiyorum dilimin ayarı yoktur sinirlendiğimde sadece yuhhh diyorum...

Sayfayı Paylaş