gebe
  1. seerose

seerose Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    61
    Ödül Puanları:
    48

Yok bu kadar da dememistik.

Konu, 'İtirazım Var Asabiyim Ben' kısmında seerose tarafından paylaşıldı.

Japon bilim adami,diskidan biftek uretmis.Dogru okudunuz diskidan ve korkarim ki bunu bize bir sekilde yedirmeyi planliyorlar.Sadece kendisi icin uretmedigi kesin.

2. nese355

nese355 Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    183
    Ödül Puanları:
    43
    Aaaaa kıs biftek yiyemicesss yaaa bune iğrençlikkkkk.. ıykkkkkk:(

seerose bunu beğendi.
  3. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

4. RefRa

RefRa Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    378
    Ödül Puanları:
    83
    Tövbe estağfirullah yapmadıkları bi bu kalmıştı onu da yapsınlar tam olsun aman eksik kalmasın ayıp olur

seerose bunu beğendi.
  5. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    Ay ya ne diyim ki şimdi ben bu adama o zekayı aklı başka taraflara çalıştırsa zaten şimdi biftek görsek bile tenezül edip dönüp balmazdık bile o derece yani gelişip ilerleyip zengin olup her istediğimizi gerçekleştirmiştik.
    Bravo yani bunu yapabilmekte bir başarıdır.

Böyle devam edin töbe töbe ya..

seerose bunu beğendi.
  6. seerose

seerose Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    61
    Ödül Puanları:
    48
    Valla basari,bir de diyorki kanalizasyonda cok protein varmis :puha:

Yok bu kadar da dememistik. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bu Kadarina Da Yuh Yanİ Ohaaaa

Bu Kadarina Da Yuh Yanİ Ohaaaa

Bu olay Bursa’da olmuş Arkadaşlar BeLki BursaLı ArkadaşLar DuymuşLardır. 17 yaşında bi genç kız aniden ölmüş. Aile perişan olmuş ama n’apsınlar, kızı defnetmişler taabi. Aradan bi’kaç gün geçmiş. Baba kızını rüyasında görmüş. Kız sürekli titriyomuş ve “Çok üşüyorum baba. Yalvarırım üstümü ört” diyomuş. Adam sabah kalktığında rüya aklına gelince hüngür hüngür ağlamış. “Gül gibi evladımı...
  2. Bu Kadar Tepkiye Gerek Yoktu

Bu Kadar Tepkiye Gerek Yoktu

Hillary Clinton'ın konuk olduğu Haydi Gel Bizimle Ol prodgramı ööncesi olay oldu..... sıkı güvenlik önlermlerinden nasibini alan Aysun Kayacı sert tepki gösterdi...... KORUMALARLA KAVGA ETTİ! HİLLARY CLİNTON'UN KONUK OLDUĞU 'HAYDİ GEL BİZİMLE OL' PROGRAMININ SUNUCULARINDAN AYSUN KAYACI, KENDİSİNİ ARAMAK İSTEYEN KORUMALARLA SERT TARTIŞMALARA GİRDİ. 'BEN PROGRAMIN SUNUCUSUYUM' DİYEN KAYACI,...
  3. "Bu kadar da olmaz!" diyeceksiniz

"Bu kadar da olmaz!" diyeceksiniz

Bu kadar da olmaz!" diyeceksiniz... Aşağıda yazanları iyi okuyun... "Bu kadar da olmaz!" diyeceksiniz... "Bu kadar da olmaz!" Aferim... Biraz daha vurgulara dikkat ederek Haydi bakalım tekrar: "Bu kadar da olmaz!"
  4. Bu Kadarına da Pes.!

Bu Kadarına da Pes.!

Öncelikle okul hayatımla ilgili bir kaç cümle edeyim.Dersleri iyi olan bir öğrenciydim.Fakat öğretmenleri tarafından pek sevilmeyen biriydim çünkü haylazb asi aykırı bir öğrencilik hayatım oldu.. Neyse ben anıma geçeyim:tasu: Sene 2007 nin haziran ayları,Artık dönemin son günleri hiç bir hoca ders yapmıyor,Bizim din kültürü Hocamızın ders anlatası tuttu.Benimde belli vakitten...
  5. Bu Kadar da Görgüsüzlük Olmaz ki!

Bu Kadar da Görgüsüzlük Olmaz ki!

madonna haberleri, madonnanın yeni imajı, 2014 madonnanın yeni imajı Kendimi bildim bileli nasıl Türkiye'nin süperstarı Ajda Pekkan gibi dünyanında süper starı Madonna'dır... Kadın yıllar geçtikçe yaşlanacağına daha çok gençleşiyor. Şarap gibi kadın dedikleri bu olsa gerek:D Yaptığı müzikten, kıyafetleri, saç modelleri ve yaşam tarzına kadar Madonna birçok kişinin örnek aldığı bir...

Sayfayı Paylaş