gebe
  1. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

Yok mu Bana Yardım Edebilecek Olan?

Konu, 'Tüm Sağlık Konuları' kısmında kaprisli tarafından paylaşıldı.

Arkadaşlar ben büyük bir beceri göstererek yazın ortasında grip olmayı başardım:first::D ve doğal olarak sesimde değişti ve bozuldu :S şimdi ben iyileştim ama sesim hala bozukk :uhu: Cumartesi gününe kadar sesimi toparlamam lazım bu benim için çok önemli sesimi toparlamam için önerileriniz var mı? Sesimi ney düzeltebilir neler yapabilirim. Bu benim için çok önemli önerilerinizi bekliyorum :cry:

2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113
    Canım ben kışın grip olduğumda bağoz ağrım için elmayı soyup kabuğunu kaynatıp suyunu da içiyordum boğazıma bayağı iyi geliyordu istersen sende bir dene

3. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38
    1: KONUSMAMAYI dene canim, nekadar az konusursan ses tellerin okadar az yipranir ( hastaliktan dolayi yeterince yipranmislar ztn)

2: bol bol sicak cay ic,(yada balli süt) ne cayi oldugu önemli degil, bogazdaki/ses tellerindeki siskinligi alir.
    Ama dikkat et, bu siskinlik bademciklerden kaynaklaniyorsa, sicak bisey icme cnm...

3: biraz sabir gerekyior cnm.. ses tellerini yipratmissa hastaligin, gercmesi icin sürer biraz...

Acil sifalar diliyorum cnm...

NOT: istersen bogazinida baglayabilirsin herhangi birsey ile...

:):)

Yok mu Bana Yardım Edebilecek Olan? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bana merhaba yok mu?

Bana merhaba yok mu?

Merhaba!!!Öncelikle forumunuz çok güzel.İnş kalıcı bir üye olurum. :yo::yo::yo::yo:
  2. Ceza Bana İzin Yok Mu?

Ceza Bana İzin Yok Mu?

Her zaman record'la on bu mic bırak beni be kolpa bu son şarkım bu bol keseden bi rap mi?değil mega bi rap bu fark yere serer bu mekanizma bu matematik alsay düşmanı sorma bana düşaman alsayt ben farklı ben pi sayısı yoksa olmaz.bu denklem fazla naza dayanmazki ve sen kes kısa bana sıra geldi ben express bin gigabayt.. akıma değer hat akıma değil hat..olmadı olmaz o korkdukça gül solar ama ben...
  3. Slm Hanimlar HİÇ Aranizda Hamİle Olan Yok Mu

Slm Hanimlar HİÇ Aranizda Hamİle Olan Yok Mu

SLM ARKADAŞLARR HİÇ HAMİŞ OLAN YOK MU YAA KONUŞACAK:d040:
  4. yüzdeki tüyler için doğal bir çözümü olan yok mu?

yüzdeki tüyler için doğal bir çözümü olan yok mu?

Yüzümde beni sinir eden çoklukta tüy var. Alıyorum , aldırıyorum ama yok , baş edemiyorum. Deli oldum.Evde bunun için doğal biz çözümü olan varmı acaba? :(
  5. Yardım edebilecek olan var mı?

Yardım edebilecek olan var mı?

Herkese Merhaba. Ben 21 yaşında, üniversite son sınıf olan bir kızım. Annem babam ben 2 yaşındayken ayrılmışlar. Annemle beraber geçen haftaya kadar dedemin yanında köyde yaşıyorduk; fakat evde henüz evlenmemiş olan 40 yaşında bir teyzem de var. Annemle bizi evden attırmak istedi ve türlü yalan dolanlarla annemle beni dedem gözümüzün yaşına bakmadan dışarıya attı. Üstelik ne maddi bir...

Sayfayı Paylaş