gebe
  1. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0

Yok olmak

Konu, 'V-Y' kısmında Bilge Gökçen tarafından paylaşıldı.

Yok olduğunu görmek nefsini olumsuz etkilerde devre dışı bırakmaya, ona muhalefet ederek gerçek anlamda var olmaya; Yok olmak bazen hastalığa, kıskançlığa, doğal afetlere ve faydalı şeyleri iptal etmeye delalet eder.Rüyada yok olmak, faydali seyleri iptal etmeye, hastalik çikmasina, kiskançliga, ziraatin verimsiz olmasina, ya da hayvanata semavi hastaliklarin inmesi sebebiyle onlardan faydalanilamamaya isarettir.

Yok olmak konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yıldız Tilbe - Aşk Yok Olmaktır

Yıldız Tilbe - Aşk Yok Olmaktır

Çok kararlısın Kalbimi çıra gibi yakmaya Niye Duvar çekiyorsam Yanıyorum için için Bitti işim Saklar mı yüreğin yüreğimi İçinin her yerinde Eski kelimeler Döndürüyor başımı Sen söylediğinde Korkular... Arzular... Nasıl başım dar Bilsen şaşarsın yar Her yerim kördüğüm dolaşık İpin ucunu bul çözeyim Her ayrıntım sayıklıyor Sükunetim deliliğimden Aşk yok olmak diyor biri Yar...
  2. Yok Olmak Anıdır Şimdi..

Yok Olmak Anıdır Şimdi..

yok olmak anıdır şimdi yok olma zamanı şimdi olmak zamanı olma anıdır ile ilgili sözler Serdar Ortaç - Hadi Git Gecenin yarısı düş mü yoksa gerçek mi Yine geldin yanıma hadi git Bırak sen beni yeni rüyalarıma Melekler gibi ol hadi git... Günahların benim olsun Sevaplarım senin olsun Paylaştık işte herşeyi hadi git... Hadi git, hadi git beni terkedip uzaklara Hadi git, hadi git...
  3. Ateşlerde Yanmaktı Seni Sevmek... Yok Olmaktı

Ateşlerde Yanmaktı Seni Sevmek... Yok Olmaktı

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. Şık Olmak İçin Çok Paraya Gerek Yok

Şık Olmak İçin Çok Paraya Gerek Yok

şık olmak için şık olmak istiyorum kışın Kızlar şık olmak için mutlaka çok pahalı marka şeyler giymeye gerek yok...Yeterki size yakışan kıyafeti doğru zaman ve yerde giyin...İşte çok para gerekmeden şık olmanın yolları :tik: Şık giyinmek para ile olmaz Şık olmak pahalı ve marka giyinmekle karıştırılıyor. Aslında giyinmenin yolu o kadar kolay ki! Hangi kıyafeti, ne ile...
  5. Sizin önceliğiniz  mükemmeliyetçi  olmak mı yoksa mutlu olmak mıdır

Sizin önceliğiniz mükemmeliyetçi olmak mı yoksa mutlu olmak mıdır

Bazılarımız mükemmel kusursuz olmayı sever herşey dört dörtlük olmalı,ve eksiz, yani abartısız ben eğer mesela ayşeysem bu böyle olmalı önce mükemmeliyetçilik diye .....biz kadınların doğasında olan bişey bu.bazılarımızda mutlu olayım yeter der,öyle bir takıntısı olmaz,tabiki herşey düzgün devam etmeli ama bunu şart koşmaz . Siz hangisisiniz ?

Sayfayı Paylaş