gebe
  1. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    57
    Ödül Puanları:
    0

yök 'ten öğrenciye yarı zaman ayarlaması

Konu, 'Egitim' kısmında PeLiNiM tarafından paylaşıldı.

Çalışmak isteyen üniversiteli meleklere müjde:) YÖK, öğrencilerin üniversitede yarı zamanlı çalışması için bir düzenleme hazırladı. Haftada en fazla 25 saat çalışacak öğrenciler, işçi sayılmayacak ama Sosyal Güvenlik Kurumu'na gerekli bildirim yapılacak YÖK tarafından hazırlanan ve görüş almak üzere rektörlere gönderilen taslağa göre, üniversitede kısmi zamanlı çalışacak öğrencilerde disiplin cezası almamış olmak, yetim maaşı ve nafaka dışında, asgari ücret düzeyinde gelire sahip olmamak, çalıştırılacak iş için gerekli bilgi, beceri ve yeteneğe sahip olmak şartları aranacak.

Çalıştırılacak öğrencilerle sözleşme imzalanacak.

Bu öğrencilere bir saat için ödenecek ücret, günlük brüt asgari ücretin dörtte birini geçmemek üzere üniversite yönetim kurulu tarafından belirlenecek.:)

yök 'ten öğrenciye yarı zaman ayarlaması konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yoksul öğrencilere yardım skandalı

Yoksul öğrencilere yardım skandalı

SAKARYA'nın Akyazı İlçesi Ticaret Borsası tarafından yoksul 35 öğrenciye bayramlık kıyafet yardımı yapıldı. Çocukların okul üniformalarıyla üçerli sıralar halinde 800 metre uzaktaki yardımın yapıldığı kıyafet mağazasına götürülmesi büyük tepki çekti. devamı
  2. Veterinerlik Öğrencileri Yardım İçin Soyundular

Veterinerlik Öğrencileri Yardım İçin Soyundular

VETERİNERLİK ÖĞRENCİLERİ, HAYVANLARI KORUMA DERNEĞİNE BAĞIŞ TOPLAMAK İÇİN HAZIRLANAN TAKVİM İÇİN SOYUNDU. Cambridge Üniversitesi'nin Veterinerlik Bölümü'nde okuyan öğrenciler, hayvan haklarını koruyan bir derneğin ihtiyacı olan bağışı toplamak amacıyla hazırlanacak 2009 takvimi için çıplak poz verdi. Telegarph'ta yer alan habere göre; 'Queen's Veterinary School Hospital' isimli veteriner...
  3. Özel Zaman Erkek Öğrenci Yurdu

Özel Zaman Erkek Öğrenci Yurdu

İlçe: Eminönü Adres: Taya Hatun Mahallesi Tarakçılar Caddesi No:57...
  4. zaman dilimi yardım

zaman dilimi yardım

türkiyenin zaman dilimi zaman dilimi nedir türkiyenin saat nedir pm saat lütfen melekler hangi zaman dilimini seçiyim anlamadım buraya yazarsanız mutlu olurum ben ist oturuyorum
  5. Gelinlik,düğün ve zaman!!Yardım!!!!!

Gelinlik,düğün ve zaman!!Yardım!!!!!

gelinlik ne zaman alınır henna gelinlik henna fiyat Melekler bana yardım edin lütfen...Benim düğünüm 30 nisanda olacak inşallah.Belden drape göğüs kısmı taşlı kabarık beyaz bir gelinlik istiyorum.Diktirip satın almak istiyorum.Sizce şimdi aralık ayında diktirmeli miyim?Ocaktan sonra fiyatlar fırlayacakmış.Şimdiden 2011den 2 gelinlik getirttirmişler 2.100 dedi fiyatını.Ama şuanda her yerde...

Sayfayı Paylaş