gebe
  1. cadi_91

cadi_91 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0

yoklama alınır......

Konu, 'Melek Oyunları' kısmında cadi_91 tarafından paylaşıldı.

melişler geldiğinizde burda olduğunuzu belirtin lütfen bakalım kim kaytarıyor mekandan :D :D:pasi:

2. La Noyee

La Noyee Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
  3. cadi_91

cadi_91 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    pardon ya \\\\\\\\

yoklama alınır...... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Selamın Hello! Yoklama Zamanııı....

Selamın Hello! Yoklama Zamanııı....

Ben geldim arkidaşlar. Eeeeee kimler kimler burda sayın bakalım. Yoklama zamanı beni tanıyanlar ve tanımak isteyenler buraya!!!! :typing::typing::typing: :oops::yourock: :cc_rip:
  2. mm Yoklama Defteri

mm Yoklama Defteri

Arkadaşlar adı söyelenen kişi burdayım diye belirtecek.... ve alttaki üye başka bi nick söylicek örn: çitos çitos : burdaaa die bağırcak başka bi üye de artık böyle böyle devam edecek..... kimse kimsenin yerine burdayım demeyecek.. eğer nicki söylenipde burda demeyen kişiler yok yazılacak..... NOT: DEVAMSIZLIK SÜRESİ 19,5 GÜNDÜR... İTİNA İLE BELİRTİLİR.... DEVAMSILIK SÜRESİNİ GEÇENLER...
  3. Yoklama ve muayene memuru

Yoklama ve muayene memuru

Demirle yükleri arayip muayene eden bir memurdur. Rüyada bu memuru görmek. insanlarin irz ve namuslari hakkinda söz söylemeye, hazan da casusa delalet eder.
  4. Yoklama memuru

Yoklama memuru

Bakınız; Denetçi.
  5. Yoklama var!!!

Yoklama var!!!

son hafta yoklama alınır mı Kızlar siteye geldiğinizde önce yoklamadan geçiyorsunuz anlaştıkmı:D Kimler burda bilmek istiyorum boşuna el kaldırmayın ben burdayım gibisine sizi göremiyorum:D Eee peki ne yapacaksınız günde bir kereden fazla yazmamak kaydıyla sitede olduğunuza dair varlığınızı hissettireceksiniz yani yoklamadan geçeceksiniz. Sıcak bir gülümseme,içten bir merhaba ne geliyorsa...

Sayfayı Paylaş