gebe
  1. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0

Yoklama memuru

Konu, 'V-Y' kısmında Bilge Gökçen tarafından paylaşıldı.

Bakınız; Denetçi.

2. halee

halee Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    nasil bi jkonu anlayamadinm

Yoklama memuru konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. mm Yoklama Defteri

mm Yoklama Defteri

Arkadaşlar adı söyelenen kişi burdayım diye belirtecek.... ve alttaki üye başka bi nick söylicek örn: çitos çitos : burdaaa die bağırcak başka bi üye de artık böyle böyle devam edecek..... kimse kimsenin yerine burdayım demeyecek.. eğer nicki söylenipde burda demeyen kişiler yok yazılacak..... NOT: DEVAMSIZLIK SÜRESİ 19,5 GÜNDÜR... İTİNA İLE BELİRTİLİR.... DEVAMSILIK SÜRESİNİ GEÇENLER...
  2. Memur

Memur

Rüyada memur görmek , çok kötü yorumlara tabi tutulur. Rüyada memur sıkıntı, bekleme, yorgunluk, işlerin aynı düzeyde kalması demektir. Rüyada memur görmek, çok kötü yorumlanır. Rüyada memur dert, bekleme, yorgunluk, işlerin aynı düzeyde kalması demektir. Ciddi bir haber ve sorumluluk isteyen iştir.Rüyada memur görmek, çok kötü yorumlara tabi tutulur. Rüyada memur sikinti, bekleme, yorgunluk,...
  3. Yoklama ve muayene memuru

Yoklama ve muayene memuru

Demirle yükleri arayip muayene eden bir memurdur. Rüyada bu memuru görmek. insanlarin irz ve namuslari hakkinda söz söylemeye, hazan da casusa delalet eder.
  4. Yoklama var!!!

Yoklama var!!!

son hafta yoklama alınır mı Kızlar siteye geldiğinizde önce yoklamadan geçiyorsunuz anlaştıkmı:D Kimler burda bilmek istiyorum boşuna el kaldırmayın ben burdayım gibisine sizi göremiyorum:D Eee peki ne yapacaksınız günde bir kereden fazla yazmamak kaydıyla sitede olduğunuza dair varlığınızı hissettireceksiniz yani yoklamadan geçeceksiniz. Sıcak bir gülümseme,içten bir merhaba ne geliyorsa...
  5. yoklama alınır......

yoklama alınır......

melişler geldiğinizde burda olduğunuzu belirtin lütfen bakalım kim kaytarıyor mekandan :D :D:pasi:

Sayfayı Paylaş