gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Yoklama var!!!

Konu, 'Melek Oyunları' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

son hafta yoklama alınır mı Kızlar siteye geldiğinizde önce yoklamadan geçiyorsunuz anlaştıkmı:D
    Kimler burda bilmek istiyorum boşuna el kaldırmayın ben burdayım gibisine sizi göremiyorum:D

Eee peki ne yapacaksınız günde bir kereden fazla yazmamak kaydıyla sitede olduğunuza dair varlığınızı hissettireceksiniz yani yoklamadan geçeceksiniz.

Sıcak bir gülümseme,içten bir merhaba ne geliyorsa içinizden bir şekilde varlığınızı hissettirin bakalım:)

Siteye kim gelmiş kim gitmiş bilmek istiyorum:tik:

Dip not: Tekrar belirtmek istiyorumki herkes günde sadece bir kez yazabilir

sudembeyaz bunu beğendi.
  2. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Yoklama var!!!
    herkes yatmaya gitti ben yarasa gibi daha yeni geldim ve burdayımm :hey: :D:D

kraliçearı bunu beğendi.
  3. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38

bende burdayiiiiiim :yahoo:

4. zabitan

zabitan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

Ben burdayım.. :)

5. su.ay

su.ay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    selam herkes uykusunu aldı valla bende burdayımmmm.

6. MaWiM

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Her daim burda:D

7. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38
    burayımmmmmmmmmm hatta burdayız kızımla beraber :D:D

8. ÇűЯűк V¡Şηε

ÇűЯűк V¡Şηε Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

bende burdayım..............

9. su aydın

su aydın Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

bende burdayımmm :)

10. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83

bebişle beraber biz de burdayız:D

11. MaWiM

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

burdaaaa:)

12. turquoise

turquoise Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

ben de burdayım,üffff,uyuyamıyorum bir türlü,yarın işe gitmek istemiyorum,tatile ihtiyacım var,iznimi ağustosta kullanacam ama izin zamanı da doğru dürüst tatil yapamayacağım,ben bu dünyaya çalışmak için gelmedim,karaları bağladım,hasta yüzü görmek istemiyorum,bulunduğum ilçenin belediye başkanından nefret ettim,ben belediye başkanıyım acelem var,ilaçlarımı yazacaksın demesi onu gözümde bitirdi,hadi o an acemiliğime ve şaşkınlığma denk geldi,ama bir dahakine bu emrivakiliği ve terbiyesizliği affedeceğimi sanıyorsan yanılıyorsun,terbiyesiz adam.kafayı birine taktım mı takıyorum,ama n'apıyım,adama hakettiği gibi davranmadım ya,içimde kaldı.
    sıcak havalar beni bunalttı,yaşadığım yer de bunalttı,burası cennet olsa gelmem
    kalemi sertçe tutmamdan ötürü orta parmağımda feci bir nasır oluştu.görenler gülüyor,ben de gülüyorum ama bakıyorum benim parmak değil sanki,eğribüğrü bir hal aldı

kuralı bozdum fazla uzun yazdım,belki bir iki söz istiyordunuz fazlasını değil.ama anlatmak zorundayım,anlattıça rahatlıyor muyum,hayır ama en azından neler yapabileceğime daha iyi akıl erdirebiliyorum.nasırlı parmağa şimdilik bir şey yapmayı düşünmüyorum,belediye başkanına gelince eğer bir dahakine tekrar gelecek olursa sıra almalısınız diyeceğim üstüme gelirse de kovacağım ,bu zevki tatmak istiyorum.bazen kabalık çok iyi geliyor insana,durdur yere yapılan kabalık değil tabi,karşılık olarak yapılanı.saat 3 e çeyrek var ve ben işe gitmek istemiyorum.bir kaç saat sonra çocukları hasta olmadığı halde sırf yaylaya gitmeden önce öksürük şurubu yazdırmak için yalandan yere çocuklarını getirip "çocuğum öksürüyor" diyen yalancı annelerle uğraşacağım.kimse bu sözüme kızmasın,muayene ettikten sonra çocukta bir şey yok dediğimde "ya aslında yaylaya çıkacağız bir öksürük şurubu yazdırmak istiyordum" diyerek yalancı olduklarınıu ispatlıyorlar,yanlarında birer çocukla gelseler neyse,kadının 3 çocuğu varsa 3 ünü de yanına alıp muayene ettiriyor yalandan yere,dışarda bir sürü hasta,anlayışsızlık ve pişkinlikten başka bir şey değil.suratlarına bakıp yalancı diyorum açık açık,dokunmuyor bile bu onlara.
    aslında bunlara tahammül edilebilir mi ,ben mi takıntı yaptım da bu kadar büyüttüm bilmiyorum ama farkında değiller çok yoruyorlar.bitip tükenmez sandığım enerjim her fuzuli yaptığım işte çok çabuk tükeniyor.
    işe ilk başladığımda hep gülümsüyordum,şimdi şikayeini anlatan hastayı boğazlamak geliyor içimden,ama durumu harbi ajite edenler oluyor,hastanenin kapısına güle oynaya gelen kadının tam kapıdan girerken çığlıklar atarak kendini yerlere atması da neyin nesi oluıyor,böyle yapınca onu daha ciddiye alacağımı sanıyorsa yanılıyor,numaradan yapılanlar gözümüzden kaçmaz,öyle bir yerde yaşıyorum ki kocasından ilgi göremeyen kadınlar sinir krizi geçirerek geliyor,bizden ilgi bekliyor,biz ilgi yuvası değiliz,ama artık bu fonksiyonumuz da var,yani ilgilenme,sadece ilgi isteyene ilgi veriyoruz,dertlerini döktürüyor maşAllah,bakın psikologluk bir durum değil bu,bazı psikolojik rahatsızlıklar vardır onlara yardımcı olursunuz ama evdeki bir sorunu dinlemeye gelince işte orda durulmalı,bunu git arkadaşınla paylaş,doktor evine gidip sorunu da halledecek değil di mi.
    belki benim de derdim var,ama artık insanların dertlerinin sıkıntılarının hastalıklarının tüm hayatımı kaplaması ve belki benim hayatımdan daha önemli bir yer tutması -ki normalde tutamaz ama karşımdaki insan buna inanıyor- beni yordu.bu işe niye kalkıştın denilebilir,benim bu işe kalkışmam herşeye tahammül etmem zorunluluğunu mu getirdi,ben hala daha insanım,insanlıktan çıktığım gün tahammül diye bir şeye gerek kalmayacak zaten.

13. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38

hehehehehe sabahın körü kimsecikler yok benden başkaaaaaaaaaaaaa :)

saat burada 06:54

14. Misafir

Misafir Forum Okuru

***** admininiz de burada :D:D

15. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Pasi olmadan olmaz bende burdayım yupis

Yoklama var!!! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Selamın Hello! Yoklama Zamanııı....

Selamın Hello! Yoklama Zamanııı....

Ben geldim arkidaşlar. Eeeeee kimler kimler burda sayın bakalım. Yoklama zamanı beni tanıyanlar ve tanımak isteyenler buraya!!!! :typing::typing::typing: :oops::yourock: :cc_rip:
  2. mm Yoklama Defteri

mm Yoklama Defteri

Arkadaşlar adı söyelenen kişi burdayım diye belirtecek.... ve alttaki üye başka bi nick söylicek örn: çitos çitos : burdaaa die bağırcak başka bi üye de artık böyle böyle devam edecek..... kimse kimsenin yerine burdayım demeyecek.. eğer nicki söylenipde burda demeyen kişiler yok yazılacak..... NOT: DEVAMSIZLIK SÜRESİ 19,5 GÜNDÜR... İTİNA İLE BELİRTİLİR.... DEVAMSILIK SÜRESİNİ GEÇENLER...
  3. Yoklama ve muayene memuru

Yoklama ve muayene memuru

Demirle yükleri arayip muayene eden bir memurdur. Rüyada bu memuru görmek. insanlarin irz ve namuslari hakkinda söz söylemeye, hazan da casusa delalet eder.
  4. Yoklama memuru

Yoklama memuru

Bakınız; Denetçi.
  5. yoklama alınır......

yoklama alınır......

melişler geldiğinizde burda olduğunuzu belirtin lütfen bakalım kim kaytarıyor mekandan :D :D:pasi:

Sayfayı Paylaş