gebe
  1. AYTASI

AYTASI Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    32
    Ödül Puanları:
    28

Yokluğun bir yana, Yabancılığın kanatıyor yüreğimi...

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında AYTASI tarafından paylaşıldı.

Yokluğun bir yana, Yabancılığın kanatıyor yüreğimi...

Her şey ne kadar garip ve yabancı... Sen ne kadar yabancı oldun?... Hani bir soru sormuştum sana; Bir gün, yanından geçerken merhaba bile diyemediğin bir yabancın olur muyum ? Hayır,diye kısa ve öz bir cevap vermiştin. Şimdi bu sorunun cevabı bile geçmiş zamanın tozlarına karıştı...

İnsanın içinde neşeli kır çiçekleri açtıran bir bahar günüydü. Aklım ve yüreğim sende idi... Elini tutabilir miyim diye sormuştum? Bir yabancı gibi ona da hayır demiştin.

Kaybedişlerim yüreğimin yanında aklımı da sana vermemle başladı. Kendimi her şeyimle sana adamam bir hata değildi. Ben seninle çoğalıyordum,şimdi eksildim, azaldım ve yalnızlaştım. Yine de vazgeçmedim yanında ol
    maktan... Aşktan çok sana sığındım ; olduğumuz günlere dönmek için... Sonra yaşadığım tüm savrulmalarım, acılarım, göz yaşlarım sana İNANAMAMAMIN bedelidir. Benden başka kimse bilemez bunu...

Şimdi yabancılığın yüreğimi kanatan bir öykü oldu. Ve bu öykünün içinde senden sonra yaşanan her güne yazılmış pişmanlıklar, gözyaşları, hatalar, duygular, en çok da VEFASIZLIK saklıdır. Şimdi yabancılığın beni oradan oraya savuran bir acı türküdür. Senin duymadığın, benim dilimden düşmeyen bir türkü...

Yokluğun bir yana, Yabancılığın kanatıyor yüreğimi..

alinti

_EvAnEsCeNcE_ bunu beğendi.
Yokluğun bir yana, Yabancılığın kanatıyor yüreğimi... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mustafa Yıldızdoğan - Yandı Yürekler Yandı

Mustafa Yıldızdoğan - Yandı Yürekler Yandı

basbuglar ölmez nota başbuğlar ölmez notaları Kurtlar puslu havada Toplandı ankarada Giden heybetli çınar Milyonlarsa arkada Yandı yurekler yandı Yagan kar ıle sonmez Mılyonlar bır agızdan Dıyor basbuglar olmez Başbuglar ölmez Vatan mıllet aşkına Gecen cılelı omur Yatak yorganda degıl Cınar ayakta olur Yandı yurekler yandı Yagan kar ıle sonmez Mılyonlar bır agızdan Dıyor basbuglar olmez...
  2. Müslüm Gürses - Yanmış Bir Yürek Var

Müslüm Gürses - Yanmış Bir Yürek Var

bu aşkın temeli sağlam dğilmiş yıkıldı sonunda yerle bir oldu darmadağın olan bu harabeyi yeni baştan kurmak yerle bir oldu yanmış bir yürek var ah ile dolu binbir ızdıraptan geriye kalan hangimiz suçluyuz bilemiyorum ben miyim o muydu hatalı olan öldürdük biz bu aşkı gömdük maziye artık itesekte can veremeyiz ayrıldı yolumuz ayrı yönlere ne yapsak ne etsek birleşemeyiz __________________
  3. yokluğuna bir mektup yazdım ...

yokluğuna bir mektup yazdım ...

sevgiler sevdamın karşılığı yokluğuna adanmış bir mektup şimdi sana gelen , sana vuslat edebilen ne kadardı geçen zaman bir tesadüfün arkasında gizlendiğinden beri... vuslatına adanmış şiirlerinin yanına ekler misin ismimi? gizli özneydin sen her kurduğum devrik cümlemde. hangi diyarlardaydın ışıkların kamaştıramıyordu gözlerimi , giydiğin elbiseler ne renkti ki , böylesine gizleyebilmişti...
  4. Yabancılığın Yüreğimi Kanatan Bir Öyküdür

Yabancılığın Yüreğimi Kanatan Bir Öyküdür

Her şey ne kadar yabancı şimdi bana... Sen ne kadar yabancısın... Hani ikimizi, seni ve beni, biz öznesine sığdırdığımız zamanlarda bir soru sormuştum sana; “ Bir gün, yanından geçerken merhaba bile diyemediğim bir yabancı olacak mısın?” demiştim. Şimdi bu sorunun cevabı bile geçmiş zamanın tozlarına karıştı... Sinemada eline uzandığım günün üzerinden iki koca yıl geçti. İnsanın içinde...
  5. Yokluğun Bir Yana

Yokluğun Bir Yana

Her şey ne kadar garip ve yabancı... Sen ne kadar yabancı oldun?... Hani bir soru sormuştum sana; Bir gün, yanından geçerken merhaba bile diyemediğin bir yabancın olur muyum ? Hayır,diye kısa ve öz bir cevap vermiştin. Şimdi bu sorunun cevabı bile geçmiş zamanın tozlarına karıştı... İnsanın içinde neşeli kır çiçekleri açtıran bir bahar günüydü. Aklım ve yüreğim sende idi...Elini...

Sayfayı Paylaş