gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Yokluğuna Alıştırma Beni

Konu, 'Çöplük' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. DarkAngeL

DarkAngeL *MaWinin kankası Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Yokluğuna Alıştırma Beni

çok güzellllllllll.........mükemmeldi...ellerine sağlık canım benim:)

Yokluğuna Alıştırma Beni konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yokluğuna alıştırma beni

Yokluğuna alıştırma beni

Yokluğunu soluyorum son günler.acı geliyor,ağır geliyor sensizliği taşıması... Hayallerim vardı bölük pörçük,gece aydınlığında umutlarım vardı yüreğimin bir kenarını aydınlatan. Sevinç çığlıkları yankılanıyordu sessizce odamda... Ellerin, çakır gözlerin, tatlı bir tebessümle kıvrılan dudakların vardı... Sen vardın soluğumda, kalp atışlarımda Hayallerin böyle silik değildi karşımda......
  2. Gidişim, Bendeki Yokluğun Olacak

Gidişim, Bendeki Yokluğun Olacak

Aşağıda herşey giderek küçülüyor küçüldükçe bütün yollar birbirine benziyor nbütün ağaçlar bütün evler... Küçüldükçe,birbirine benzedikçe herşey hızla çoğalıp yokoluyor. Seni de böyle küçültebilecek miyim içimde O kentte seninle yaşanan o kocaman o küçük zaman dilimini diğerlerine benzetip çoğaltabilecek miyim?Yokedebilecek miyim? O kentin yollarında kaybolmuştum ben bütün sokaklar senin...
  3. Yokluğuna Doyamadım / Varlığında Öldür Beni...

Yokluğuna Doyamadım / Varlığında Öldür Beni...

“ Sen sustukça tenhalarda, Yirmi dokuz harf, iki yürek Bilmediğin kalabalıklara seni anlatacağım “ Kapat tüm kapılarını. Sadece dinle, En sevdiğimiz şarkı radyoda çalınıyor bak.. Uzaklığına inat Sen ellerini uzat bana Gözlerini kapat kirpiklerime. Saçlarını bırak yüreğime. Ve sokul nefesimin sen kokan nefesine. Kelimeler bir şiire başlamışken Yüreklerimiz Sevdanın raksına...
  4. Yokluğun

Yokluğun

Bu şehri ağlatacak kadar ağırdı gidişin Şimdi yokluğunu koynuma aldım Karanlığın bile hüznümü kaybedemediği bir gecede Hesap soruyorum yüreğime boyundan büyük sevmek sana mı düştü diye. Her yer sen kokuyor işte Her şeyde senden bir parça Böyle çaresiz, böyle yarım kaldım işte Sol yanım acıyor Her atışı yokluğunun isyanı şimdi Yanmaktayım işte Alev alev yanmaktayım gözyaşlarıma inat...

Sayfayı Paylaş