gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

yoklugunda yasıyorum

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

yoklugununda yasıyorum buna yasamak denilirse ... Yoklugunda zaman susuyor kör kuyuların dibinde.. Yoklugunda yasıyorum ; buna yasamak denilirse tabi..
    Kalbimin sevgiye hasret topragına , kücük avuçlarımda biriktirdigim ve gözyaslarımla büyüttüğüm nazenin ciceklerini ekiyorum..
    Ve tüm ciceklere senin isimini veriyorum..

Yoklugunda nefesimde hüzün ve koyu yalnızlık var..
    Artık senin yoklugunda kacıyorum bu yalancı diyarlardan..
    Yağmamış yağmurlara hediye ediyorum gözyaslarımı..
    Korkularımı emziren karanlık gecede yasıyorum
    Buna yasamak denilirse

yoklugunda yasıyorum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ilişkinizde kötü günlermı yasıyorsunuz

ilişkinizde kötü günlermı yasıyorsunuz

Erkek arkadaşınla son günlerde yaşadıklarınız seni öyle bunaltıyor ki! Tehlike çanlarının çaldığını, ilişkinizin sallandığını hissediyorsun, peki şimdi ne yapacaksın? Aşklar hep güzel başlar. Bakışmalar, heyecanla beklenen telefonlar, yaşanan aksikiliklere rağmen hayatın en güzel anılarından biri olan ilk buluşmalar... Aşk gelirken yanına mutluluğu da alır. Hayata gülen gözlerle bakan,...
  2. fırarı gecemde gunahkar yoklugun

fırarı gecemde gunahkar yoklugun

Düşünüyorumda sen hiç var olmadın... Ben varolduğunu sandım ama yanılmışım hep, kendi içimde yüreğimde yasatmışım seni onca zaman.. Bir hayal gibi...Rüya gibi...Anlatılan ama aslında hiç yaşanmamış hikayeler gibi... Sen sadece olmasını istediğimdin. ..Yüreğimdeki sıcaklığın bile sahteydi... Ben susmaktan yorulsamda yüreğim haykırmaktan vazgeçmiyor. . Boşver yüreğim uzak kalsın o yine,...
  3. bebegim kaka sorunu yasıyor

bebegim kaka sorunu yasıyor

bebegim 3 aylık ama dogdugu gunden berı kaka yaparken zorlanıyor hatta cogu zaman yapamıyor poposunu uyarmak gerekıyor. doktorumuz fıtıl verdı .yarım fıtıl verıyorum . sadece anne sutu verıyorum arada ıse bıtkı cayları verıyorum. bır gun rezene sonra papaatya sonra ıse ıhlamur verıyorum hergun degıstırıyorum. fıtıle alısacak dıye cok korkuyorum . bende kronık kabızlık var. acaba benden mı...

Sayfayı Paylaş