gebe
  1. selinn

selinn Forum Okuru

Yokluğundan öldü Gönlüm:((

Konu, 'Atatürk Videoları' kısmında selinn tarafından paylaşıldı.

Atatürk http://www.youtube.com/watch?v=nm_M6sS7M5A

Büyük insan,önder MUstafa Kemal Atatürkün hayatıyla ilgili kısa bir belgesel.
    Nur içinde yat ATAM.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 24 Ağustos 2007
  2. tılsım

tılsım Forum Okuru

Ce: Yokluğundan öldü Gönlüm:((
    süpersinnnnnn ATAMMMMMMMMM SEN ÇOK YAŞAAAAAAAAAAA..........

Yokluğundan öldü Gönlüm:(( konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sussam Gönlüm Ölsem Sevdiğim Razı Değil

Sussam Gönlüm Ölsem Sevdiğim Razı Değil

Büyük bir aşkla yaklaşmıştım sana belkide hiç kimseye olmadığı kadar... Korkusuzca çıkmıştı aşk avuçlarımdan sana doğru..Kusursuzdu,sadeydi..Yıpramışlardan yani eskilerimden saklamıştım...Ama kendimden sakınamamışım...Herşeye yetecek sandığım sevgim yetmedi tutmaya seni yanımda.Gelişin gidişin bana ilk dokunuşun hala aklımda...Zaten aklım dediğimde kaldı senin ardında...Yokluğunda...
  2. Yokluğun soğuk bir savaş gönlümde...Seni beklemekten vazgeçiyorum.

Yokluğun soğuk bir savaş gönlümde...Seni beklemekten vazgeçiyorum.

Yokluğun soğuk bir savaş gönlümde... Seni beklemekten vazgeçiyorum. Uzayan tutsaklığımda,dalgalanan esaret bayrağının altında,dökülen kanda boğuluyor gülüşlerim... Üzerine çığ düşmüş beklentilerimin hareketsizliğinde,umutlarımı birbirine çatıp duruyorum. Kalemimde ölü şairlerden hırsızlama harflerle,tekil cümleler kuruyorum acılarla uyumlu... Saçlarımda kelepçesi hükümlü...
  3. Yokluğuna Doyamadım / Varlığında Öldür Beni...

Yokluğuna Doyamadım / Varlığında Öldür Beni...

“ Sen sustukça tenhalarda, Yirmi dokuz harf, iki yürek Bilmediğin kalabalıklara seni anlatacağım “ Kapat tüm kapılarını. Sadece dinle, En sevdiğimiz şarkı radyoda çalınıyor bak.. Uzaklığına inat Sen ellerini uzat bana Gözlerini kapat kirpiklerime. Saçlarını bırak yüreğime. Ve sokul nefesimin sen kokan nefesine. Kelimeler bir şiire başlamışken Yüreklerimiz Sevdanın raksına...
  4. Yokluğun

Yokluğun

Bu şehri ağlatacak kadar ağırdı gidişin Şimdi yokluğunu koynuma aldım Karanlığın bile hüznümü kaybedemediği bir gecede Hesap soruyorum yüreğime boyundan büyük sevmek sana mı düştü diye. Her yer sen kokuyor işte Her şeyde senden bir parça Böyle çaresiz, böyle yarım kaldım işte Sol yanım acıyor Her atışı yokluğunun isyanı şimdi Yanmaktayım işte Alev alev yanmaktayım gözyaşlarıma inat...

Sayfayı Paylaş