gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Ce: yokmu aranizda tüp bebek yaptiran
    canım çocuğu olmayanlar var ama şu an tüp bebek denıyenler varmı bılmıyorum.ben bu yaz sonu denıcem allah nasıp ederse.
    inşallah sende ıyı sonuç alırsın ve burdan
    bizlere haber verirsin.herşeyın hayırlısı canım.senın için dua edecem:)

2. nisan

nisan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0

canim ins iyi sonuc alirsin ve ins rabbim herkese bir evlat nasipr eder,inan dualrim seninle
    bn anneyim bir kizim var ve ins bu duyguyu sende yasarsin umut edioyrum canim,sabret olur ins canim,sevgiler

3. handanca

handanca Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    106
    Ödül Puanları:
    63
    Canım Allah yardımcın olsun. Benim kızkardeşim çok gezdi bu konuda git evlatlık al diyen doktorlar oldu inan. Ama Allah nasip edecekya bulduğumuz bi doktor ben yaparım bu işi dedi. ilk aşılamada 3 tuttu. 1 ine bakamam dedi. aldırdı. şimdi 2 tane cin gibi kızları var. Yüce Allahım çocuk sahibi olamayan herkesin yüzünü güldürsün. Ben bekarım ama bu sene inşallah şu öocuk yapma duygularım depreştiği için evleneip inşallah çocuk sahibi olmayı istiyorum. Sağlıkla kal canım:)

4. Misafir

Misafir Forum Okuru

kaçak üzme kendını ,olmayacak dıyede ne olur düşünme.ınat et, allahın ıznıyle benım çocuğum olacak de canım.
    bildiğim kadarıyla 3 deneme yapıyorlar.ılk denememıydı senın.bence umudunu yıtırdığın zaman olmaz çocuğun o yuzden ben anne olacam de ve hep olacakmışın gıbı hayal et.ben benım çocuğum olmuyacak dıye daha nışanlıyken demeye başladım ve olmadı.aşılamada olmazsa ne yaparım dıyordum dr gittik aşılamanın olmuyacağını söyledi dr.şimdi tek yol tüp bebek kaldı.Allahın ıznıle tüpbebek yaptırdığımda tutacak ben ınanıyorum. Belkı bu düşünceler saçma gelebılır bazı arkadaşlara ama bu gerçekden boyledır ben ınanıyorum.neyı düşünüp ne şekılde hayal edersen oyle olur.
    sana tavsıyem herzaman pozitif duşun.dualarım senınle canım inş bır dahakı denemenızde tutar...

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 22 Nisan 2008
  5. gulcem

gulcem Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Sevgili kacak,bende cok dertliyim bu konuda,bir defa tup denedim ama olmadi,ikincisini denemediler bile,yumurtalarim yetersiz ve erken menopozla karsi karsiyayim,hicbir umut vermiyorlar maalesef,hic moralini bozma bence,en azindan deneyebiliyorsun ben onuda yapamiyorum,insallah umutlarin karsilik bulur,benim medetim sadece allah,doktorlardan hic umut yok.

6. pemboş

pemboş Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canım ben daha önce denedim ama olmadı inşalh senin olur test ne zaman?

7. düsünceli

düsünceli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bende bi kez tüp bebek denedim olmadi bidaha düsünmüyorum en azindan simdilik cok yiprandim sinirlerim alt üst oldu allahim her isteyene nasip eder insallah

yokmu aranizda tüp bebek yaptiran konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. malatyalı yokmu aranızda melekler?

malatyalı yokmu aranızda melekler?

hemşerilerim vardır umarım...dört gözle bekliyorum :u020:
  2. giresunda yaşayan melek yokmu aranıza ?

giresunda yaşayan melek yokmu aranıza ?

ben aslen erzincanlıyım ama burda yaşadığım için buralı oldum artık aranıza varsa görüşmek isterim..
  3. TÜP BEBEK DENEMELERİ ARASINDA KAÇ AY ARA VERİLMELİ?

TÜP BEBEK DENEMELERİ ARASINDA KAÇ AY ARA VERİLMELİ?

tüp bebek kaç kez denenmeli,kaç kez tüp bebek yapabilirim,tüp bebek denemesinde ne kadar ara olmalı,tüp bebek hakkında bilgiler Bir tüp bebek uygulamasından sonra gebelik elde edilememişse ortalama 2-3 ay ara verilerek tekrar yeni bir tüp bebek yapılabilir. Bu arada kadının bir iki kere adet görmesi yeterlidir. IVF veya mikroenjeksiyon (ICSI) yönteminde verilmesi gereken ara aynıdır....
  4. Tüp bebek denemeleri arasında kaç ay olmalı

Tüp bebek denemeleri arasında kaç ay olmalı

tüp bebek kaç kez denenmeli,tüp bebek kaç kez denenir,tüp bebek en fazla kaç defa yapılır,tüp bebek hakkında bilgiler Bir tüp bebek uygulamasından sonra gebelik elde edilememişse ortalama 2-3 ay ara verilerek tekrar yeni bir tüp bebek yapılabilir. Bu arada kadının bir iki kere adet görmesi yeterlidir. IVF veya mikroenjeksiyon (ICSI) yönteminde verilmesi gereken ara aynıdır. Ancak tüp bebek...
  5. Tüp Bebek!

Tüp Bebek!

SELAM MELEKLER Ben aranıza yeni katıldım.... 2011 de evlendim.. 1 sene çocuk yapmadık. 1 sene sonra başadık denemelere.. Ama olmadı 1 sene 1 sene sonra hamiledim.. 11 haftalıkken kalbi durdu... drlar ilk bebekte normal dedi.. biz yetinmedik her testi yaptırdık. hiç bişey çıkmadı.. 6 ay yine olmuyor. dr gittim klomen ve çatlatma iğnesiyle hamile kaldım... 5 haftalıkken düştü.. 1 tane aşılama...

Sayfayı Paylaş