gebe
  1. hhasret

hhasret Forum Okuru

Yoksa cemoş kaçırıldımı

Konu, 'Asparagas Haberler' kısmında hhasret tarafından paylaşıldı.

Melekler az önce editörümüz cemonun kapısı çaldı ve cemodan bi da ses çıkmadı yaklaşık 5 dakikadır cemıdan haber alınanmamaktadır kapıya gelen kimdi yoksa cemo kaçırıldımı ri az sonra az sonra az sonra

EnCey ve CeMoŞ bunu beğendi.
  2. EnCey

EnCey Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    468
    Ödül Puanları:
    113
    ceeeemoşşşşşşşş nerdesiiinnnnnnn sensiz yapamıyoruumm nerdeeessiiiinnnnnnn :cry:

CeMoŞ bunu beğendi.
  3. bebekyüzlüm

bebekyüzlüm Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    364
    Ödül Puanları:
    63
    aranan cemş bulundu cete laf yetiştiriyor hahahahaha kız o değilde kapıya gelen kaybolmasın onu araştırsaydık hahahahaha

CeMoŞ bunu beğendi.
  4. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.110
    Ödül Puanları:
    113
    geldim burdayım kıss oy melekelrim korkmayın beni kaçıracak anası karnında doğmadı daha hahahaha ben sizi bırakıp kaçarmıyım heç hahaha

kapıda yalış çalındı zaten salak fırıncı yanlış kapıya gelmiş elinde bi tepsi yemekle abula yimek sizin mi didi hahaha

yörü git la üst katın didim hahaha

EnCey bunu beğendi.
  5. EnCey

EnCey Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    468
    Ödül Puanları:
    113
    hahaha ii bareee:D:D yoksa sana yanaşan olursa burdayık:şşş::şşş:

CeMoŞ bunu beğendi.
  6. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    697
    Ödül Puanları:
    113
    kacırılırmı o hiç yaaawww o kacırır valla hahaha

Yoksa cemoş kaçırıldımı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 9.Haftanın konuğu CeMoŞ

9.Haftanın konuğu CeMoŞ

1-Kendinizi kısaca tanıtırmısınız?(Yaş,isim,yaşıdığın yer, evli bekar meslek vs.) tabii yaşım 29 yaşadığım yer şanlıurfa evliyim ev hanımıyım 2 tane çocukum varr ellerinizden üper :D:D 2-Giyim tarzınız nasıldır?Nasıl giymeyi seversiniz? tarzım yok pek yani yakışanı giyiyorumm taşıyabildiğimi giyiyorum:D 3-M.M ne zaman ve nasıl tanıştınız? ooo M.M ilktanışmam süperdii ben başka bir...
  2. Cemoş ve Çitos gizli gizli ne konuştular?

Cemoş ve Çitos gizli gizli ne konuştular?

Melekler bugün 00:25 sularında cemoş ve çitos aralarında konuşuyorlardı Cemoş Çitosu msne çağırdı ona birşey soracakmış. Cemoşun Çitosa sorduğu gizli soru neydi? Neden özel konuşma ihtiyacı hissettiler? Yoksa Cemoş ve Çitosun bizden sakladıkları birşey mi var? Açıklama bekliyoruz bize gerçekleri anlatmalarını istiyoruz.
  3. Cemoşun Ayıbı :)

Cemoşun Ayıbı :)

Flaş Flaş Flaşşşş!!!!!!!! Nezih bir mekan olan Melekler Mekanında ayıp yapıldııııııı!!!!!!! Evet kim diye merak edenler varsa birazdan acıklıyorum..... Böyle bir ayıp görülmemiştir şimdiye kadar bu mekanda!!!!
  4. Nice Yıllara CeMoŞ

Nice Yıllara CeMoŞ

Sevgili Cemoşumuzun bugün doğumgünü...Şahsım ve yönetim adına doğumgününü kutlar nice yıllarda eşinle, yavrularınla ve gelecek duble bebişlerinle birlikte uzun, sağlıklı, huzurlu ve mutlu bir ömür dilerim. Herşey gönlünce olsun:)

Sayfayı Paylaş