gebe
  1. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

yoksa ikisinide mi idare ediyor

Konu, 'Magazin' kısmında fırtına tarafından paylaşıldı.

Reza Zarrab şarkıcı Günel ile mi yoksa ünlü popüler sanatçı Ebru Gündeş ilemi beraber sorunun cavebı haberimizde saklı.......

EBRU'NUN YANINDA BANA MESAJ ATIYOR!
    ŞARKICI GÜNEL 'ORADA NELER OLUYOR'DA, SEVGİLİSİ REZA ZARRAB'I ELİNDEN ALAN EBRU GÜNDEŞ'İ ÇOK KIZDIRACAK AÇIKLAMALAR YAPTI....

AZERİ KIZI'NIN ŞAŞIRTAN DEĞİŞİMİ

Günel 'Reza ile 8 yıl flört ettik. Ama Azeri adetlerine uygun yaşadık. Şimdi sevgilisi olduğunu iddia eden o kadın gibi onunla aynı evde yaşamadım. Ben genç kızım. O kadını ise herkes biliyor. Yuva yıkan kişinin yuvası olmazmış. Reza henüz 25 yaşında. 35 yaşındaki Ebru Gündeş ile evlenip yuva kuracağını hiç sanmıyorum. Zaten Reza'nın ailesi de buna izin vermez' dedi.

Günel 'Sevgiliniz yıllardır Ebru Gündeş'e hayranmış. Onunla evlenmek istiyormuş' iddiasına da şu cevabı verdi: Ne tesadüf! Reza 2 aydan bu yana her gün kapıma 23 kırmızı gül ve ortasında da bir orkide olan sepet yolluyor. 23 benim yaşım. Çiçeklerin içindeki kartta ise her gün şu yazı var: 'Çok büyük bir hata yaptım. Pişmanım. Bir 'evet' demen yetecek. Koşa koşa geleceğim. Yalvarırım'. Ebru Gündeş'e aşık bir adam herhalde bunları yapamaz! Reza, Ebru'nun yanından bana aşk ve evlilik mesajları yolluyor. Demek ki çok mutsuz ve pişman...

yoksa ikisinide mi idare ediyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. çocuğunuz  Sizi mi Taklit Ediyor

çocuğunuz Sizi mi Taklit Ediyor

Cinsel kimlik gelişimi sırasında annesini ya da etrafındaki diğer kadınları taklit etmeye meraklı olmaları doğal. Ancak yaşına uygun olmayan giysilerle dışarı çıkmaya çalışması, kendini topluma bu şekilde tanıtmasının altında yatan başka nedenler olabilir... Kız çocuklarının makyaj malzemelerine, topuklu ayakkabılara, takılara düşkünlüğü şaşırtıcı değil. Anneleri düşkün olmasa bile... Hele...
  2. Arıları Cep Telefonları mı Yok Ediyor?

Arıları Cep Telefonları mı Yok Ediyor?

Ben gerçek olduğuna inanıyorum. Bir de siz bakın meleklerim. Arıların ölümü dünyanın yok olması demektir. Son Zamanlarda Arıların Esrarengiz Biçimde Kaybolduğu Yolundaki Haberler Sıkça Gündemde. Şimdi İse Arıların Esrarengiz Kayboluşuna Açıklık Getirebilecek İlginç Bir Araştırmanın Sonucu Ortaya Çıktı. Son yıllarda, zaman zaman ABD'de, zaman zaman Avrupa'da, arıların esrarengiz biçimde...
  3. Kalem misiniz yoksa silgi mi?

Kalem misiniz yoksa silgi mi?

Hiç düşündünüz mü, kırtasiye malzemesi olsanız ne olurdunuz? Belki kalem gibisiniz; renkli, iz bırakan, sürekli bir şeyler yazan, çizen... Ya da silgi gibisiniz; yazılmış çizilmiş şeyleri beğenmeyip silen... Kimbilir belki defter gibisiniz; koruyan, saklayan, hatırlamasını sağlayan... Kişilik Testleri:Kalem misiniz yoksa silgi mi?
  4. Var misin, Yok musun?

Var misin, Yok musun?

Yurdum insani bazen degil nerdeyse herzaman cok komik olur :) Birazdan asagida gazete haberindeki beyfendi cocuklariyla iddaya girdikten sonra naptigina bakin bi.
  5. Barbunya Çilleri Yok Ediyor!

Barbunya Çilleri Yok Ediyor!

Bu konu; Barbunya Çilleri Yok Ediyor hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, cilt bakımı kadınların en çok dikkat ettikleri noktalardan biridir. Zamanın etkisine karşı koyamayan cildimiz için her türlü bakımı yapmaya, kozmetik ürünlerini kullanmaya çalışır. Ancak zaman zaman bazı sorunlar için çözüm bulamayız. İşte bunlardan biri de çiller ve güneş lekeleridir. Bunlardan kurtulmak...

Sayfayı Paylaş