gebe
  1. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0

Yoksul öğrencilere yardım skandalı

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında Bilge Gökçen tarafından paylaşıldı.

SAKARYA'nın Akyazı İlçesi Ticaret Borsası tarafından yoksul 35 öğrenciye bayramlık kıyafet yardımı yapıldı. Çocukların okul üniformalarıyla üçerli sıralar halinde 800 metre uzaktaki yardımın yapıldığı kıyafet mağazasına götürülmesi büyük tepki çekti. devamı

Yoksul öğrencilere yardım skandalı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Skandal

Skandal

Bir skandala karıştığınızı gördüyseniz arkadaş seçiminde çok dikkatli davranmanız gerektiğinin işaretidir.
  2. Yoksul / Yoksulluk

Yoksul / Yoksulluk

Bakınız; Fakir / Fakirlik.
  3. Veterinerlik Öğrencileri Yardım İçin Soyundular

Veterinerlik Öğrencileri Yardım İçin Soyundular

VETERİNERLİK ÖĞRENCİLERİ, HAYVANLARI KORUMA DERNEĞİNE BAĞIŞ TOPLAMAK İÇİN HAZIRLANAN TAKVİM İÇİN SOYUNDU. Cambridge Üniversitesi'nin Veterinerlik Bölümü'nde okuyan öğrenciler, hayvan haklarını koruyan bir derneğin ihtiyacı olan bağışı toplamak amacıyla hazırlanacak 2009 takvimi için çıplak poz verdi. Telegarph'ta yer alan habere göre; 'Queen's Veterinary School Hospital' isimli veteriner...
  4. Yoksun; yoksulum...

Yoksun; yoksulum...

Yoksun; yoksulum... Ve en çok seni özledim ben; Karşı komşunun sokağa çıkağı zamanı beklemeyi her tazeyi anne gibi sevmeni sanki ayıpmış gibi kimselere söylememeni ve o bisikleti ilk gördüğünde koşuşunu yağmurlu bir günde annenin elinden yediğin ekmeği ıslanan sokaklara bakıp duygulanmanı. Yaz akşamlarında oturduğun kaldırımları oturduğun çam ağacının dibini Seni bir kez daha...

Sayfayı Paylaş