gebe
  1. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38

yoksulluk nekadar acı

Konu, 'Çöplük' kısmında esena tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. oslemm

oslemm Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: yoksulluk nekadar acı

off yaaa :((

3. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38

gerçektende of be güzel arkadaşım

4. *GüMüŞ*

*GüMüŞ* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

iç acıtan kareler allah yardım etsin zor durumda olanlara eline sağlık esenacım.

5. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38

seninde yürğine sağlık dostum

6. final

final Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: yoksulluk nekadar acı

bu resimleri gördükçe içim acıyor çünkü kendimle yüzleşiyorum dün akşam mesela mutfakta ufak bir temizlik yapım dedim bi baktımki birikmiş bayat ekmekler neden mi evde 2 kişiyiz eşim akşam çalışıyor ben gündüz o ekmek alıyo bende yetmez diye bi tane daha alım diyorum sonuç yenmiyor tabi çöpe kendimden nefret ettim yaa yine aynı şekilde buzdolabındaki tavukk mesela kimse yemediği için kokmuş ve çöpe atıldı yazık yaaa vallahi yazıklar olsun baana:123::123:

yoksulluk nekadar acı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. acaba nekadarı doğru?

acaba nekadarı doğru?

Baş harflernize göre özelikleriniz.. * A'LAR SABIRSIZ: Adınız, 'A' harfi ile başlıyorsa, ille de romantizm diye tutturduğunuz söylenemez! Daha çok aksiyonla ilgilisiniz. Hareket lazım size, hareket. Flört edecek kadar sabırlı değilsiniz. Eşiniz çok çekici olmalı. Bir şehvet düşkünü olarak siz buna çok önem verirsiniz. * B'LER DUYGUSAL: Duygusallık, sizin en belirgin özelliğiniz. Mum...
  2. Yoksul / Yoksulluk

Yoksul / Yoksulluk

Bakınız; Fakir / Fakirlik.
  3. Yoksulluk-zenginlik

Yoksulluk-zenginlik

Yoksulluk, borç, kayıp, mutsuzluk, baskı altında olmak, kızgınlık ve başarısızlık gibi durumların esiri misiniz? Tanınmış yazar Neville şöyle diyor: “Kurgu yoktur. Yarının dünyası, bugünün kurgusudur.” (Burada kurgu, kişinin hayal gücünün icat ettiği ya da yarattığı şey anlamına gelir.)Yoksulluğun Ana Nedeni, yoksulluğa odaklı kafa yapısıdır (bilinç). Zenginliğin ana nedeni, zenginlik...
  4. nekadarı doğruysa..

nekadarı doğruysa..

Noel Baba’nın bugünkü imajını Coca Cola yaratmış. Onun için öyle kırmızı-beyaz giyiniyomuş meğerse. Anadol ilk çıktığında dünyanın en iyi arabası seçilmiş ama yarışmadan sonra götürülürken 500 metre sonra lastiği patlayınca ünvanını geri almışlar. Pepsi firması bizde de milli takımlı bi reklam filmi çevirdi ya, her yerde böyle o ülkeye özel bi reklam yapılıyomuş. Suudi Arabistan’dakinde de...
  5. nekadar su içiyorsunuz

nekadar su içiyorsunuz

su tüketimi Su markaları Merhaba kızlar, su içme durumunuz nasıl ben özelikle son aylar yaklaştıkca çok fazla içmeye başlmıştım günde ortalama 7 lıtre ıcıyordum hıc sakasız .doktoruma danıstım bırsey olmaz ıcebıldıgın kadar ıc demıstı :)

Sayfayı Paylaş