gebe
  1. ÇűЯűк V¡Şηε

ÇűЯűк V¡Şηε Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

yoksun ya....

Konu, 'Çöplük' kısmında ÇűЯűк V¡Şηε tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. aSqimSin

aSqimSin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    Yoksun ya.. :(

Çok duygulandım. Teşekkürler.
    +rep.

yoksun ya.... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Emrah - Aşkım Yok Ya

Emrah - Aşkım Yok Ya

Aşkım yok ya İçim suskun, gönlüm küskün Aklım onda O bal dudaklarında Allah bütün güzelliği Ona vermiş Cilve onda Ne ararsan herşey onda Aşkım yok ya İçim suskun, gönlüm küskün Aklım onda O bal dudaklarında Allah bütün güzelliği Ona vermiş Cilve onda İşin sırrı bence bunda Fazla naz aşık Usandırır derler Gönlün varsa bende Evet de yeter Ömrümden ömür gitse Beklerim ben o...
  2. ya yoksa babam..

ya yoksa babam..

ya hayatta deilse yada hayatta ama tanımıyorsan,yada seni istemiyorsa ... baban.. melekler benim durum az biraz karışık; annemle babam annem hamileyken(bana) ayrılıyorlar ve annem yeniden ben 2 yaşındayken evleniyor..tabii babamı böylelikle tanımam dolayısıyla sewmem mümkün olmuyor.. annemin ikinci eşi ise 2 sene önce rahmetli olunca bu babalar gününü bana iyice boş gelmeye başladı derken...
  3. sen yoksun ya!!!

sen yoksun ya!!!

sen yoksunn ya sevdiğim gerisi boşşş.....:cry: SEN YOKSUN YA... Sen yoksun ya! Yüzüm gülmüyor artık, Yaşamak bile gelmiyor içimden, Sensiz kimsesiz dünyada. Duygulandırıyor beni, seni hatırlatıyor bana, Sendenmiş gibi okuyorum, o şairin şiirlerini. Sen yoksun ya! Radyo dinliyorum yokluğunda. Her şarkıda senden kalma bir hüzün, Bir acı var yüreğimde. Sen yoksun ya! Bahar da yok...

Sayfayı Paylaş