gebe
  1. @şK_MeLeĞ!.

@şK_MeLeĞ!. Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

Yoksun yanımda...

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında @şK_MeLeĞ!. tarafından paylaşıldı.

YOKSUN YANIMDA...
    Unuttum herşeyi geçmişi sildim uzağım şimdi uçurumlardan kanarken eller tutan birisi var yanarken heryer içinde değiliz Yada biz olalım farketmez kül olalım alevin sarsın beni dalsın gözlerin kalsın öylece
    Yoksun yanımda bitmez bu gece yine üşüdüm bak nerdesin aşkım bu adam böyle olmuyo sensiz duygular artık yok gibi derken
    Kanımda deli bir aşk dolanır yanımda olmanı şuan herşeyden herkesten isterdim çok
    Nedensizce bir gözyaşı damlar kedersiz bu kez gülen suratlar dalgalar izlerken yine yazdım bak gizlerdim kendimi herkezden
    Bu sefer söz verdim kendime baktığım heryere ikimizi koydum yazdığım her satır ikimizin olsun mutluluk adına bir yaş damlarken
    HERŞEYİM OLDUN
    Karıştı kanıma ve gözlerine baktım
    AŞKINA SERSEM
    Sonsuz şıklara soğuk bi imza atmış bedenim aldırmaz ki yada kandırabilir herkez beni ya
    İzmarit heryer aklımdaki sen kimi istediğimi biliyorum artık bölme rüyayı seviyorum artık
    Her parçam sana her sayfam da abide diye yazıyorum artık...

Tıkandım aşkım yazamıyorum yok olmuyor gene daralıyorum bak kaç gün oldu seni göremedim neden hiçbirşeyden tat alamıyorum ben kesiyorum ama kanamıyo kollarım özledim sesini ara ne olursun
    Gözlerime bi kere bak yeterli
    Kelimeler ilham ver bana teninle bırak
    İçimde fırtınalar kopsun damlam
    İnan ki sadece sen yanımda yoksun diye
    Kalemim ağlar ama durmaz
    Yarınım her anım ve benim her anımsın
    İlk tadımda hani dedim ya
    Başımda sonumda sen Sen yoksan noksan bir yanım ve biliyorum ki bir yarımda sen
    Yerden yere vursan bile kalbimi gene biliyorum ki bir yarında ben biliyosun ya tek sözün yeter sensizlik bana tek keder ve
    Görüyorsun ya kim nederse desin bu yürek gene
    SEN DER..!!

Yoksun yanımda... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hayki ft. Fieber - Yoksun Yanımda

Hayki ft. Fieber - Yoksun Yanımda

Unuttum herşeyi geçmişi sildim Uzağım şimdi uçurumlardan Kanarken eller tutan birisi var Yanarken heryer içinde değiliz Yada biz olalım farketmez kül olalım Alevin sarsın beni Dalsın gözlerin kalsın öylece Yoksun yanımda bitmez bu gece Yine üşüdüm bak nerdesin aşkım Bu adam böyle olmuyo sensiz Duygular artık yok gibi derken Kanımda deli bir aşk dolanır Yanımda olmanı şuan herşeyden Herkesten...
  2. Yoktun

Yoktun

Yeryüzüne düşen ilk yağmur tanesi vardı avuçlarımda o gece... Hayallerim gözümün önünde dans etti...Düşlerimdi gökyüzünden bana göz kırpan, yıldızlar değil; yalnızlığımda...Oysa aşk iki kişilikti... Çayım vardı; bir kupa elimde, diğer elimde ise o gece yeryüzüne düşen ilk yağmur tanesi... Çiseleyen yağmur bile ürpertemedi bedenimi; hayalin gibi... Bense yalnızdım; yokluğunda... Sadece...
  3. Hayki_fieber-Yoksun yanımda

Hayki_fieber-Yoksun yanımda

Fieber: Unuttum herseyi gecmisi sildim uzagim simdi ucurumlardan kanarken eller tutan birisi var yanarken heryer icinde degiliz yada biz olalim fark etmez kül olalim alevin sarsin beni Dalsin gözlerim kalsin öylece yoksun yanimda bitmez bu gece yine üsüdüm bak nerdesin askim bu adam böyle olmuyo sensiz duygular artik yok gibi derken kanimda deli bir asik dalidir yanimda olmani su an herseyden...

Sayfayı Paylaş