gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Yol ayrımı dizisinde kimler oynayacak ?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Yeni bir dizi başlıyor sizler bilirsiniz Yol Ayrımı. Acaba bu dizide kimler oynayacak ? Meraktan ölecem :D

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Sayın misafirimiz,
    Kemal Tahirin eserinden uyarlanan ve TRT ekranlarında izleyiciyle buluşacak olan yol ayrımı dizisinin oyuncuları şunlar:

Ahmet Uğurlu, Engin Altan Düzyatan, Dolunay Soysert, İlker Kızmaz, İbrahim Kendirci ve Kerem Alışık.

Yol ayrımı dizisinde kimler oynayacak ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ege Aşıkları Dizisinde Oynayacak Oyuncular Kimler ?

Ege Aşıkları Dizisinde Oynayacak Oyuncular Kimler ?

ege aşıkları dizisi oyuncuları ege aşıkları dizi oyuncuları Sevgili melekler, tam mevsime uygun bir dizi Atv ekranlarında başlamaya hazırlanıyor. Yıllar önce Erler Film tarafından çekilen Alev Alev isimli sinema filminin diz versiyonu olan Ege Aşıkları dizi oyuncuları şöyle..( Dizinin konusu için lütfen tıklayınız ) “Ege Aşıkları”nın senaristi Mahinur Ergun, yönetmeni ise Atilla Cengiz....
  2. Yol Ayrımı dizisinin konusu hakkında bilgisi olan varmı?

Yol Ayrımı dizisinin konusu hakkında bilgisi olan varmı?

Yol Ayrımı adlı dizinin konusu hakkında bilgi edinmek istiyorum. Var mı bu dizinin senaryosu ile ilgili bilgi sitenizde ?
  3. Karagül dizisinde kimler oynayacak ?

Karagül dizisinde kimler oynayacak ?

Selamlar herkese.Dizikolik olduğum için başlamadan diziler hakkında bilgi sahibi olmak istiyorum.Yeni merakım Karagül dizisi .Kimler oynayacak bu dizide ?
  4. Kanal D "Fatih" Dizisinde Kim Başrolü Oynayacak ?

Kanal D "Fatih" Dizisinde Kim Başrolü Oynayacak ?

Bu konu; Show Tv "Fatih" Dizisinde Kim Başrolü Oynayacak haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, Kanal D yepyeni bir dizi projesiyle ekranlara gelmeye hazırlanıyor. Osmanlı dönemi dizilerinin hayli popüler olmasının ardından bir süre önce Show Tv tarafından çekilmesi planlanan dizide "Fetih 1453" sinema filmindeki gibi Devrim Akın'ın başrol oynayacağı...
  5. Ben onu çok sevdim dizisinde kimler oynayacak?

Ben onu çok sevdim dizisinde kimler oynayacak?

Mehmet Aslantuğ yeni bir diziyle geliyor biliyorsunuz.Ben Onu Çok Sevdim dizisinin adı.Acaba bu dizide kimler oynuyor ?

Sayfayı Paylaş