gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Yol Ayrımı dizisinin konusu hakkında bilgisi olan varmı?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Yol Ayrımı adlı dizinin konusu hakkında bilgi edinmek istiyorum. Var mı bu dizinin senaryosu ile ilgili bilgi sitenizde ?

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Sayın misafirimiz, Trt ekranlarında yakında izleyici ile buluşacak olan Pana filmin yapımcılığını üstlendiği ve Kemal Tahirin aynı adlı eserinden uyarlama olan Yol ayrımı dizisinin konusu şöyle:

Kamil Bey Abdülhamit’in en güvendiği adamlarından Selim Paşa’nın oğludur. İhsan Bey’in karısı Nedime Hanım’a gazete işlerinde yardım eder.

İngilizlere Musul’daki topraklarını satmadığı ve Kuva-yı Milliyecileri ihbar etmediği için yakalanır ve yedi yıl kürek cezasına çarptırılır. Mahkumken karısı Nermin, başkası ile evlenir. Kızı Ayşe’yi Kamil Bey’e göstermezler. Kamil Bey yıllar sonra, kızı 16 yaşına geldiğinde kızının karşısına çıkar.

Yol Ayrımı dizisinin konusu hakkında bilgisi olan varmı? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. yumurtlama testleri hakkında bilgisi olan varmı?????

yumurtlama testleri hakkında bilgisi olan varmı?????

kızlar yumurtlama testleri hakkında bilgisi olan varmı? baybstar die bi markanın testleri varmış.yumurtlama gününüzü tayin ediyormuş..idrardan ve tükürükten yapılıyormuş.24-48 saat öncesinde yumurtlama zamanınızın geldiğini gösteriormuş..
  2. Masaj yatakları hakkında bilgisi olan varmı

Masaj yatakları hakkında bilgisi olan varmı

Melekler benim omurilikte düzleşme var ve doktor bana fizik tedavi önerdi bizim evin yanındada masaj yatakları var uzak doğudan gelen taşlarla tedavi ediyolar bende orda tedaviye başlamak istiyorum bilgisi olan varsa yardımınızı bekliyorum
  3. Yol Ayrımı Dizisi Konusu Hakkında Bilgiler

Yol Ayrımı Dizisi Konusu Hakkında Bilgiler

Bu konu; yol ayrımı dizisi konusu hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, yakında TRT 1 kanalında ekranlara gelecek olan Yol Ayrımı dizisi merakla bekleniyor. 1930lu yıllarda geçecek olan "]dizinin oyuncu kadrosu da hayli ünlü isimlerden oluşuyor. Bu dizinin konusu ile ilgili elimize geçen bilgiler ise şöyle.. Yol Ayrımı Dizi Filminin konusu 1930 yıllarda geçiyor ve TRT 1...
  4. zirkonyum diş hakkında bilgisi olan varmı?

zirkonyum diş hakkında bilgisi olan varmı?

Dişlerimi yaptıracağım ve bir arkadaşım zirkonyum önerdi. Bilemiyorum, elbette dişçime de danışacağım ama bilen varsa yazarsa sevinirim, ön bilgi olarak..
  5. epiderm lazer hakkında bilgisi olan yaptıran varmı

epiderm lazer hakkında bilgisi olan yaptıran varmı

epiderm lazer hakkında bilgi edirnmek istiyorum aranızda bununla ilgisi bilgisi ve yaptıran varsa memnun kalıp kalmadığı hakkında yorumlarda bulunabilirmi

Sayfayı Paylaş