gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Yol Ayrımı Romanının Özetini Yazarmısınız

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Yeni dizi Yol Ayrımı yakında başlayacak ama dizi başlamadan Yol Ayrımı romanın özetini okumak istiyorum.Varmı sitenizde ?

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Kâmil Bey de Anadolu’da serbesttir artık. Türkiye’yi kuşatan bir serbest’lik rüzgarı esmeye başlar zamanla.
    Bu serbestlik, değişen ya da değişmiş gibi görünen insanların maskelerini birer birer düşürürken, İstanbul´da hayat giderek zorlaşır.

Kâmil Bey, yıllardır özlemini duyduğu biricik kızı Ayşe´ye kavuşmaya çalışırken, Kurtuluş Savaşı’nda yüz binlerce insanın kanıyla kurtulan vatan, artık demokrasi mücadelesi vermektedir.

Serbest Fırka’nın kuruluşu, Darülfünun’da meydana gelen ayaklanmalar, İstanbul sokakları ve tarihin derinliğinde kalan ayrıntılar.

Yol Ayrımı savaştan zaferle çıkmış bir milletin demokrasi yolunda attığı bebek adımlarının izdüşümlerini aktarıyor okura.

Yol Ayrımı Romanının Özetini Yazarmısınız konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yol Ayrımı Dizisi Konusu Hakkında Bilgiler

Yol Ayrımı Dizisi Konusu Hakkında Bilgiler

Bu konu; yol ayrımı dizisi konusu hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, yakında TRT 1 kanalında ekranlara gelecek olan Yol Ayrımı dizisi merakla bekleniyor. 1930lu yıllarda geçecek olan "]dizinin oyuncu kadrosu da hayli ünlü isimlerden oluşuyor. Bu dizinin konusu ile ilgili elimize geçen bilgiler ise şöyle.. Yol Ayrımı Dizi Filminin konusu 1930 yıllarda geçiyor ve TRT 1...
  2. Yol ayrımı dizisinde kimler oynayacak ?

Yol ayrımı dizisinde kimler oynayacak ?

Yeni bir dizi başlıyor sizler bilirsiniz Yol Ayrımı. Acaba bu dizide kimler oynayacak ? Meraktan ölecem :D
  3. hzur sokağı romanının özetini arıyorum

hzur sokağı romanının özetini arıyorum

Selam arkadaşlar. Huzur Sokağı dizisini takip ediyorum. Daha önce romanını okumamıştım ve merak ediyorum acaba romana sadık kalınmış mı. Eğer varsa Huzur Sokağı romanı özetini paylaşırmısınız..
  4. acil çocuk kalbi romanının özeti yardımmm

acil çocuk kalbi romanının özeti yardımmm

Melekler, acilen çok acilen çocuk kalbi romanının özeti lazım bana, ne olursunuz yardım edin, yarına yetişmesi lazım ve vaktim kalmadı :S

Sayfayı Paylaş