gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Yol Yürümeyle Borç Ödemeyle Biter Atasözünün Anlamı ve Açıklaması

Konu, 'Çöplük' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Yol Yürümeyle Borç Ödemeyle Biter Atasözünün Anlamı ve Açıklaması hakkında yardım bekliyorum teşekkürler.

Yol Yürümeyle Borç Ödemeyle Biter Atasözünün Anlamı ve Açıklaması konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ayetel kursi ve anlamı(açıklaması)

Ayetel kursi ve anlamı(açıklaması)

ayetel kürsi anlamı ayetel kürsi ve anlamı açıklaması kürsünün açıklaması ve "Bismillâahi'r -rahmâani'r-rahıym Allâahü lâaa ilâahe illâa hüvel hayyul kayyüum Lâa te'huzühüü sinetüv velâa nevm Le hüü mâa fissemâavâati ve mâa fil ard Men zellezii yeşfeu ındehüü illâa bi iznih Ya'lemü mâa beyne eydiyhim vemâa halfehüm Velâa yühıytuune bişey im min ılmihii illâa bi mâa şâaaae Vesia...
  2. ''Ağacın yumuşağını kurt yer '' Atasözü ve Açıklaması

''Ağacın yumuşağını kurt yer '' Atasözü ve Açıklaması

ağacın yumuşağını kurt yer atasözü açıklaması anlatımı ne demek istiyor ile ilgili bilgiler burada melekler Güzel Türkçemizin zengin atasözleri bitmek bilmez melekler :) Kadın ve Eğitim bölümümüzde açıklamalarını yapmaya çalıştığımız pek çok atasözünden biri olan''Ağacın yumuşağını kurt yer'' atasözünün anlamını sizlerle paylaşmak istiyoruz melekler :) ''Ağacın yumuşağını kurt yer''...
  3. Palamut Çok Biterse Kış Erken Olur Atasözünün Anlamı

Palamut Çok Biterse Kış Erken Olur Atasözünün Anlamı

Palamut Çok Biterse Kış Erken Olur Atasözünün Anlamı nedir acaba? Arkadaşlar Palamut Çok Biterse Kış Erken Olur Atasözünün Anlamıni rica ediyorum sizden
  4. Palamut Çok Biterse Kış Erken Olur Atasözü ve açıklaması

Palamut Çok Biterse Kış Erken Olur Atasözü ve açıklaması

Palamut Çok Biterse Kış Erken Olur Atasözünün Anlamı Palamut Çok Biterse Kış Erken Olur Atasözünün Açıklaması Daha önce hiç duydunuz mu bilmiyorum ama ben yeni duydum Palamut Çok Biterse Kış Erken Olur atasözünü... Ve merakta ettim tabi ki birde araştırdım ne demekmiş diye:) Ee hadi sizinlerde paylaşayım Palamut Çok Biterse Kış Erken Olur açıklamasını :) Buyrun Melek'lerim. Daha önceki...
  5. Oruç ve namaz borcu olan kız borcunu ödemeden evlenemez doğrumu?

Oruç ve namaz borcu olan kız borcunu ödemeden evlenemez doğrumu?

Sual: (Oruç veya namaz borcu olan kız, borçlarını ödemeden evlenemez) deniyor. Bu doğru mu? CEVAP Hayır, doğru değildir. Evlenince kocasından izinsiz nafile oruç tutmak uygun olmadığı için, belki oruç borcuyla kocasının evine gitmemeli denmiş olabilir. Namaz borcu bitmeden de evlenebilir. Sual: Ramazan ayında tutamadığımız oruçları, istediğimiz zaman kaza edebilir miyiz? CEVAP Evet, her zaman...

Sayfayı Paylaş