gebe
  1. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.110
    Ödül Puanları:
    113

Yolculuk duası

Konu, 'Dua Ayetler Hadis' kısmında CeMoŞ tarafından paylaşıldı.

yolculuk duası, yolcu duası, yolculuk duası nedir, nasıl okunur, yolcu duası hakkında bilgiler
    sevgili melekler evimizden çıkarken yola çıktğımız anda okunması gereken bir duayı sizlerle paylaşıyorum

Yolculuk duası

Her yola çıkışta 21 kez okumanız tavsiye edilir:

“Bismillah, rabbiyallah, hasbiyallah, tevekkeltü alallah, ve ı’tesamtu billah, ve fevvedtu emriy ilallah, mâşaallah, la kuvvete illa billah.”

Bismillah: İsmi Allah olanın varlığı ve kuvveleri olarak,
    Rabbiyallah: Rabbim, Allah’dır,
    Hasbiyallah: Allah bana yeter,
    Tevekkeltü alAllah: Allah’a tevekkül ettim,
    Ve ı’tesamtu billah: Ve varlığımdaki ilahi boyut ile korundum,
    Ve fevvedtu emriy ilAllah: İşimi Allah’a bıraktım,
    Mâşaallah: Olan Allah’ın istediğidir,
    La kuvvete illa billah: Kuvvet yok, ancak Allah’ın.

Yolculuk duası konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yolculuk

Yolculuk

Yol hazırlığı yapmak hayırlı bir işe, Yola çıkmak zenginliğe yahut insanların ahlak ve tıynetlerini ortaya çıkarmaya, arza ölçmeye, Uzak yola çıkmak bir halden başka bir hale geçmeye, Yolculuktan dönmek işin bitmesine, maksadın hasıl olmasına, Hastanın uuzak yola çıkması yahut tanımadığı bir eve gitmesi ölmesine delalet eder.Yolculuğa çıktığını görmek ve ya da arsa alacağınıza işarettir. Deniz...
  2. Meyvelerin yolculuğu

Meyvelerin yolculuğu

Meyvelerin yolculuğu Kaynak: Bugday Ekolojik Yaşam Kapısı DÜNYADA meyveler üç şekilde insan gıdası oldu; yabani türler doğadan toplanarak, doğa ve insanın yavaşça ıslah ettiği yerli türler kültüre alınarak ve neolitik çağdan günümüze kadar birbirini izleyen sömürge ve göçlerle taşınan türler geliştirilerek. Kırsal nüfusun yoğun olduğu tropikal ülkelerde veya kışı büyük meyvelerin...
  3. Gebelikte yolculuk

Gebelikte yolculuk

henüz 5 haftalık hamileyim..doktora bile gitmedim,birkaç gün sonra gideceğiz inşaallah...uçakla yolculuk yapmam gerekiyor.ancak daha önce gebelik zehirlenmesi ve 2.5 yıl sonra da kimyasal gebelik geçirdim..uçakla seyahat etmemin bir sakıncası olur mu?tecrübeliler yardımcı olur musunz?
  4. Yolculuk mesajları

Yolculuk mesajları

yolculuk mesajlari yolculuk mesajları msj yolculukla ilgili güzel sözler iyi yolculuklar dilekleri yolculuk sözleri, yolculuk sözler, yolculuk mesajı, yolculuk msj, Olurya sevdiğiniz biri yolculuğa çıkar, sizde ardından iyi yolculuklar dilemek için msj yazmak istersiniz, ama sıradan bilindik şeyler olmasın istersiniz :) İşte o zaman size yardımcı olacak msj, bu yazımızda Melek'ler:)...

Sayfayı Paylaş