gebe
  1. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0

yolda canınız yumurtamı çekti?

Konu, 'Karışık İlginç ve Garip Resimler' kısmında NuRoVSkİ tarafından paylaşıldı.

2. necla

necla Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: yolda canınız yumurtamı çekti?
    emegine saglik

3. AnGeL_0F_DeaTH

AnGeL_0F_DeaTH Forum Okuru

:) ıyy o yenir mi yaa

4. pofuduq_she

pofuduq_she Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

:haha::hhh::hhh::hhh:

5. GuL_CiCeGi

GuL_CiCeGi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ana piştttiiii vay beee :D

yolda canınız yumurtamı çekti? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Canım kurban olsun senin yoluna

Canım kurban olsun senin yoluna

gel şefaat eyle kemter kuluna Canım, kurban olsun senin yoluna, Adı güzel, kendi güzel Muhammed! Gel şefaat eyle kemter kuluna, Adı güzel, kendi güzel Muhammed! Mümin olanların çoktur cefası, Ahirette olur zevk-u safası. Onsekizbin âlemin Mustafası, Adı güzel, kendi güzel Muhammed! Yedi kat gökleri seyran eyleyen, Kürsinin üstünde cevlan eyleyen, Miracda, ümmetin Haktan dileyen, Adı güzel,...
  2. Çek

Çek

Ertelenmiş borçlarınızı ödeyeceğinize sorunları aşacağınıza ve rahat edeceğinize işaret eder. Ertelenmiş borçlarınızı ödeyeceğinize sorunları aşacağınıza ve rahat edeceğinize işaret eder. Rüyada size bir çek verildiğini görmek, elinize para geçeceğinin işaretidir. Eğer siz çek veriyorsanız iş hayatında sorunlar yaşayacağınız anlamına gelir.Rüyada çek, makbuz, imzalı kağıt ve evrak gibi şeyler...
  3. BiLir Misin Canımdan Geçmenin, Candan Geçmenin YoLunu?

BiLir Misin Canımdan Geçmenin, Candan Geçmenin YoLunu?

Bilir misin yar ? Bilir misin şarkıların her notasına seni hapsetmişken, yasaklanmış şarkılarla yaşamanın ne demek olduğunu ? Bilir misin ruhum gözyaşlarıyla beslenirken, nehirleri kurumuş bir şehirde nefes almanın ne denli zor olduğunu ? Ben biliyorum yar… Biliyorum soluksuz adım atmayı, biliyorum pınarsız çağlayanlar gibi akmayı… Hisseder misin yar? Hisseder misin kana bulanmış...
  4. canım kurban olsun senin yoluna ilahisi

canım kurban olsun senin yoluna ilahisi

adı güzel kendi güzel muhammed ilahisi canım kurban olsun senin yoluna ilahisi canım kurban olsun ilahisinin sözleri Canım kurban olsun senin yoluna Adı güzel kendi güzel Muhammed Şefâat eyle bu kemter kuluna Adı güzel kendi güzel Muhammed Mü'min olanların çoktur cefâsı Ahirette olur zev-u sefâsı On sekiz bin âlemin Mustafâ'sı Adı güzel kendi güzel Muhammed Yedi kat gökleri seyrân...
  5. canım

canım

slm iş ve kariyer buna bakarmısın rica etsem:melek:

Sayfayı Paylaş