gebe
  1. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0

yolda kalmayın bu lastıklerı sızde yaparsınız

Konu, 'Komik Resimler' kısmında NuRoVSkİ tarafından paylaşıldı.

2. necla

necla Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: yolda kalmayın bu lastıklerı sızde yaparsınız
    emegine saglik

3. zuzu65

zuzu65 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

ay çok estetik olmuş o arabayada böyle bir lastik yakışır yani

4. Nothing

Nothing Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

emeğine sağlık :)

yolda kalmayın bu lastıklerı sızde yaparsınız konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 'Bu meclis Anayasa yapar'

'Bu meclis Anayasa yapar'

TBMM Başkanı Köksal Toptan, yeni bir Anayasayı 'kurucu meclisin' yapacağı yönündeki açıklamaları, "Bu Meclis, Anayasa çalışmasını çok rahatlıkla yapabilir. Bunlardan önemli olan yeni bir Anayasa yapılmasının gerektiğidir" dedi. ANKARA (CİHAN) TBMM Başkanı Köksal Toptan, Ufuk Üniversitesi'nde yeni eğitim-öğretim yılının açılış törenine katılan TBMM Başkanı Toptan, törenden...
  2. valla bu sefer başlık uyduramadım kusura kalmayın:))

valla bu sefer başlık uyduramadım kusura kalmayın:))

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Bu idama seyirci kalmayın

Bu idama seyirci kalmayın

Bu idama seyirci kalmayın İnternetten kadın hakları raporu indirdi, idama mahkum oldu. Gelin bu genci hepberaber kurtaralım. Said Pervez Kambas… Afganistan'da 23 yaşında bir üniversite öğrencisi… Suçu: İnternetten kadın haklarını içeren bir raporu indirip arkadaşlarına dağıtmak… Cezası: İdam ve onaylandı… Kambas şimdi ölümü bekliyor… Ve biz bu duruma isyan...
  4. Bu Katliama Seyirci Kalmayın!!!‏

Bu Katliama Seyirci Kalmayın!!!‏

Antalya-Side yakininda bulunan Sorgun Ormani'nda bir golf sahasi yapmak icin 200.000 (yanlis okumadiniz, tam IKIYUZBIN) agaç kesilecek. Bu ormanin katli ile birlikte pek çok hayvan ve bitki türü de bölgeden yok olacak. Yapacaginiz sadece asagidaki linke tiklayip (ya da kopyalayın) sol altta 'protesto' basligina girmek... bir de olabildigince tanidiginiza bunu iletip destek saglamak......

Sayfayı Paylaş